Dzisiaj jest: 11.12.2023, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Wpadł z narkotykami podczas kontroli drogowej

Dodano: 9 miesięcy temu Autor:

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie zatrzymali kolejnego mężczyznę, który wbrew przepisom Ustawy posiadał środki odurzające w postaci amfetaminy.

Wpadł z narkotykami podczas kontroli drogowej

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie zatrzymali kolejnego mężczyznę, który wbrew przepisom Ustawy posiadał środki odurzające w postaci amfetaminy. Policjanci zabezpieczyli zabronioną substancję, a mężczyznę zatrzymali w policyjnym areszcie.
 

Policjanci ze stargardzkiej drogówki na ulicy Szczecińskiej zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki VW Passat na stargardzkich numerach rejestracyjnych. Już w pierwszej chwili podjętej interwencji mundurowi dostrzegli, że będący w pojeździe 41-letni kierowca nerwowo się zachowuje. Ponadto okazało się, że był on wcześniej notowany w policyjnych systemach za posiadanie narkotyków. Dlatego policjanci dokładnie sprawdzili pojazd i jego kierowcę.

Kiedy policjanci dokonali szczegółowej kontroli, okazało się, że stargardzianin posiadał przy sobie środki odurzające. Przeprowadzone wstępne badania substancji potwierdziło, że jest to amfetamina. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

   KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jarmark Świąteczny pod Szczęśliwą Gwiazdą. Galeria