Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Czterech poszukiwanych, jedna posiadająca środki odurzające zatrzymanych w ramach działań prewencyjnych ,,Bezpieczna Dzielnica??

Dodano: rok temu Autor:

25.01 w godzinach popołudniowych stargardzcy dzielnicowi na terenie stargardzkich osiedli mieszkaniowych przeprowadzili działania prewencyjne ,,Bezpieczna Dzielnica??.

Czterech poszukiwanych, jedna posiadająca środki odurzające zatrzymanych w ramach działań prewencyjnych ,,Bezpieczna Dzielnica??

25.01 w godzinach popołudniowych stargardzcy dzielnicowi na terenie stargardzkich osiedli mieszkaniowych przeprowadzili działania prewencyjne „Bezpieczna Dzielnica”.
 

Przeprowadzone działania miały na celu zapewnienie ładu i porządku publicznego na terenach stargardzkich osiedli mieszkaniowych, co bezpośrednio wiązało się z ograniczeniem ilości popełnianych przestępstw i wykroczeń, jak również na ujawnianie i zatrzymywanie nieletnich sprawców czynów karalnych, zdemoralizowanych społecznie oraz osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.
 

Dzielnicowi patrolowali zarówno stargardzkie osiedla mieszkaniowe, tereny szkół, boisk, parków, osiedlowych parkingów, jak również okolic sklepów monopolowych oraz punktów sprzedaży wyrobów tytoniowych. Policyjne patrole jak zawsze reagowały na wszelkie naruszenia ładu i porządku publicznego oraz wykroczenia porządkowe i drogowe.

Podczas działań mundurowi zatrzymali cztery osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości oraz jedną osobę posiadającą środki odurzające. Pierwszego poszukiwanego patrol dzielnicowych zatrzymał na ulicy Skłodowskiej w Stargardzie. 53- letni mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Szczecinie celem odbycia kary 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności. Kolejny poszukiwany ,,wpadł’’ w ręce mundurowych na ulicy Wiejskiej w Stargardzie. 29- letni stargardzianin poszukiwany był za kradzieże, których się dopuścił. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Stargardzie celem odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności. Trzecia poszukiwana zatrzymana została na ulicy Bema w Stargardzie. 27- latka poszukiwana była do ustalenia miejsca pobytu, ponadto posiadała przy sobie środki odurzające w postaci marihuany, amfetaminy oraz tabletek ecstasy. Ostatniego z poszukiwanych zatrzymał patrol referatu patrolowo- interwencyjnego. 53- letni mieszkaniec Stargardu poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Stargardzie celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Wszystkie zatrzymane osoby zgodnie z dyspozycją sądów trafią do zakładów karnych i aresztów śledczych, gdzie odbędą zasądzone kary.


   KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE

Źródło: KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargard i blue. Fotorelacja