Dzisiaj jest: 3.3.2024, imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana

Kalendarz Miejski 2023 ? jury wybrało fotografie

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

To już XI edycja konkursu fotograficznego.

Kalendarz Miejski 2023 ? jury wybrało fotografie

To już XI edycja konkursu fotograficznego.

Dzisiaj w Urzędzie Miejskim nastąpiło podsumowanie konkursu na fotografie, które ozdobią Kalendarz Miejski na 2023. XI edycja odbyła się pod hasłem „Zielony Stargard”. Do konkursu zgłosiło się 28 autorów, którzy zgłosili 78 prac.

Jury w składzie: Ewa Sowa, Bożena Kuszela, Tadeusz Surma, Jan Rybaczuk, Piotr Styczewski, Ryszard Baloń, Julita Siek, Małgorzata Wójcik-Bąk, Marta Korytkowska dokonało wyboru prac, które pojawią się w edycji kalendarza na 2023.

Szerokie grono ludzi (jury-przyp. Redakcji) i wielość spojrzeń na fotografie daje nam zobiektywizowane spojrzenie ….. Temat zadany, Wasze podejście do patrzenia na tę część Stargardu zieloną jest przefantastyczny …. Każda z tych prac to jakieś inne spojrzenie na Stargard, na tę porę roku, na piękną przyrodę, której w Stargardzie jak się okazuje po tych zdjęciach, jest całkiem dużo i naprawdę jest pięknie ….. Muszę Wam powiedzieć, że tym kalendarzem, który teraz będzie, jestem strasznie zbudowany, jest naprawdę przepiękny. Dziękuję Wam za tę chęć udziału w konkursie, za tę Waszą pracę, za Wasz talent, za zaangażowanie chce serdecznie podziękować i pogratulować tego zwycięstwa w konkursie-prezydent Rafał Zając

Laureaci konkursu (foto Urząd Miejski) w kolejności od lewej wierszami do dołu:

OKŁADKA – Michał Zięciak
STYCZEŃ – Karolina Firlej
LUTY – Justyna Juszczak
MARZEC – Dawid Szypułka
KWIECIEŃ – Justyna Juszczak
MAJ – Piotr Dejewski
CZERWIEC – Artur Gawroński
LIPIEC – Marta Kruk
SIERPIEŃ – Agnieszka Optacy
WRZESIEŃ – Nikola Bartosz
PAŹDZIERNIK – Dawid Szypułka
LISTOPAD – Sylwia Zarucka
GRUDZIEŃ – Sylwia Zarucka
 

 

 

 

 

 

 


Najedź na dowolne zdjęcie, kliknij i powiększ 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
„Zachodniopomorska Stójka dla Hani”. Fotorelacja