Dzisiaj jest: 3.12.2023, imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Kolorowa jesień z Filarami

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

Kosmicznie zapowiada się jesień w stargardzkim Centrum Nauki Filary.

Kolorowa jesień z Filarami

Kosmicznie zapowiada się jesień w stargardzkim Centrum Nauki Filary.

Multum ciekawych imprez z pewnością uprzyjemni długie, jesienne wieczory. Oferta jest na tyle bogata, że nawet najbardziej wymagający z pewnością znajdą coś dla siebie.

Podczas Dni Otwartych organizowanych w Filarach 9 października będzie można nie tylko za darmo zwiedzić wystawy, ale przede wszystkim zapoznać się z przebogatą ofertą Centrum Nauki. Będzie to również okazja do rozmowy z pracownikami Centrum i zapisania się na zajęcia. Wejściówki można zarezerwować na stronie bilety.scn-filary.pl.

Tydzień później (15 i 16 października) Filary zapraszają wszystkich miłośników LEGO na „Warsztaty mistrzów”. Będzie to okazja do spotkania z Łukaszem Góreckim - zwycięzcą telewizyjnego programu, w którym doświadczeni konstruktorzy rywalizują o tytuł mistrza LEGO. Łukasz będzie dzielił się swoją wiedzą i umiejętnościami ze wszystkimi, którzy przyjdą na spotkanie. Do dyspozycji uczestników będą tysiące klocków, z których pod okiem profesjonalisty będzie można stworzyć własny projekt. Na zakończenie spotkania wszyscy otrzymają pamiątkowe upominki LEGO. Bilety na wydarzenie można kupić w sklepiku, biletomacie lub na stronie bilety.scn-filary.pl.

Kolejną, jesienną propozycją Centrum Nauki jest lot w kosmos. Ta przygoda jest zarezerwowana dla miłośników rozgwieżdżonego nieba i fanów misji kosmicznych. Podczas spotkania będzie można obejrzeć kosmiczne plakaty, stworzyć własną niebiańską przypinkę, posłuchać o "Technologiach kosmicznych wokół nas" i wziąć udział w pokazie planetarium na leżakach. „Weekend w kosmosie” odbędzie się 1 i 2 października. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie internetowej Stargardzkiego Centrum Nauki. Tam również możecie kupić bilety. 

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot. Fotorelacja