Dzisiaj jest: 6.10.2022, imieniny: Artura, Fryderyki, Petry

Randka w bibliotece

Dodano: 2 tygodnie temu Autor:
Redakcja poleca!

Bibliotekarze twierdzą z całą pewnością, że „to musi się powieść”, zwłaszcza, że mają spore doświadczenie i umiejętności.

Randka w bibliotece

Bibliotekarze twierdzą z całą pewnością, że „to musi się powieść”, zwłaszcza, że mają spore doświadczenie i umiejętności. Mowa oczywiście o 8.  Nocy Bibliotek, która zbliża się wielkimi krokami.

W tym roku pod takim właśnie hasłem odbędzie się ogólnopolskie wydarzenie czytelnicze. Program tegorocznych obchodów jest niezwykle bogaty. Atrakcji zapowiada się całe mnóstwo i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Przede wszystkim chcielibyśmy, żeby była to noc niespodzianek i dobrej zabawy” - mówi Jolanta Aniszewska z Książnicy. „Mamy zamiar zorganizować naszym czytelnikom prawdziwą randkę w ciemno z książkami. Tytułów nie będziemy wybierać, bo będą losowane. Każdy będzie mógł sprawdzić, co podaruje mu los” - dodaje ze śmiechem. W programie książnicowych wydarzeń znajdą się również gry towarzyskie i rodzinne, wystawy, zabawy wirtualne i wróżenie z książek. Pracownicy biblioteki zapraszają w swoje progi nie tylko stałych czytelników. „To bardzo dobry moment na pierwsze odwiedziny w Książnicy. Będziemy mieli dużo czasu dla wszystkich a zwłaszcza tych, którzy przyjdą do nas po raz pierwszy” - deklaruje Jolanta Aniszewska.
 

Zainteresowanych zapraszamy do siedziby Książnicy przy Wojska Polskiego 3. Obchody Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek zaplanowano na 1 października (sobota). Wszystkie imprezy odbywać się będą od 15.00 do 20.00. 


Najedź kursorem na grafikę, kliknij i powiększ

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz. Photos by Paweł Zdziech