Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Pracownia Lokalności i Dziennikarstwa: Szymon Górski gościem specjalnym spotkania

Dodano: 2 miesiące temu
Redakcja poleca!

Pracownia Lokalności i Dziennikarstwa zaprasza na trzecie wakacyjne spotkanie, które odbędzie się w czwartek 29 lipca o godz. 18:00 w galerii 108.

Pracownia Lokalności i Dziennikarstwa: Szymon Górski gościem specjalnym spotkania

Pracownia Lokalności i Dziennikarstwa zaprasza na trzecie wakacyjne spotkanie, które odbędzie się w czwartek 29 lipca o godz. 18:00 w galerii 108. Gościem specjalnym będzie Szymon Górski, fotoreporter specjalizujący się w fotografii sportowej, dwukrotnie nagrodzony w konkursie Grand Press Photo.

Szymon Górski z wykształcenia jest pracownikiem socjalnym, związanym z Domem Pomocy Społecznej w Dolicach. Zawodowo zaczął fotografować w 2010 roku. Jego zdjęcia są bardzo emocjonalne, a kadry głęboko przemyślane.
- Na czwartkowe spotkanie zapraszamy nie tylko uczestników pracowni, ale także wszystkich zainteresowanych fotografią. Szymon Górski na pewno przekaże wiele praktycznych rad – zachęca Aleksandra Zalewska – Stankiewicz, prowadząca pracownię.

 


Zdjęcie nominowane do Grand Press Photo w 2020 roku, w kategorii sport, ostatecznie zwyciężyło głosami internautów.
Starszy brat pociesza sfaulowanego zawodnika z dziecięcej drużyny gminy Dolice.Zdjęcie nominowane do Grand Press Photo w 2021 roku, w kategorii „życie codzienne”, ostatecznie zdobyło wyróżnienie specjalne od Provident Polska.
Fotografia jest elementem reportażu „Akademia Radosnego Wieku”. Na zdjęciu mieszkanka domu pomocy społecznej na wózku inwalidzkim rozgrywa mecz badmintona z terapeutką.
 

Szymon Górski gościł już dwukrotnie na naszym portalu:
1/ Szymon Górski wyróżniony w konkursie Grand Press Photo 2021
2/ Życie codzienne w DPS Dolice. GALERIA

Źródło: Stargardzkie Centrum Kultury
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargardzkie Dni Seniora - parada oraz gra miejska. GALERIA