Dzisiaj jest: 18.6.2021, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Wyostrz sobie wzrok, bezpłatnie w OPTO- BUSIE już najbliższy wtorek.

Dodano: miesiąc temu

Nadarza się wyjątkowa okazja całkowicie darmowych badań wzroku w specjalnym OPTO- BUSIE, który zaparkuje przed szpitalem w Stargardzie już we wtorek 25 maja.

Wyostrz sobie wzrok, bezpłatnie w OPTO- BUSIE już najbliższy wtorek.

Załoga mobilnej pracowni okulistycznej przyjmować będzie wszystkich chętnych w godzinach 10.00.- 13.00. Starosta Stargardzki Iwona Wiśniewska zachęca do szybkiej rejestracji oraz licznego udziału w badaniach.
 

Różnorodne dolegliwości oczu- na czele z krótkowzrocznością tworzą katalog współczesnych chorób cywilizacyjnych. Godziny ślęczenia przed laptopem wzrok wbity w ekrany smartfonów, już od najmłodszych lat nie służą zachowaniu naszego wzroku w optymalnym stanie. Stąd ważna jest profilaktyka i w miarę regularne badania.
 

Nadarza się okazja, by kompleksowo i całkowicie bezpłatnie sprawdzić swój wzrok w specjalnym OPTO- BUSIE, który przyjmować będzie wszystkich chętnych na terenie szpitala w Stargardzie, już  w najbliższy wtorek, 25 maja.
 

Zainteresowani darmowym, komputerowym badaniem wzroku mogą zapisać się już teraz, pod nr. tel.: 690 070 902.
 

W OPTO- BUSIE możemy przebadać się przede wszystkim pod kątem ostrości wzroku. Na miejscu będzie również możliwość kupna okularów po atrakcyjnych cenach. Załoga mobilnej pracowni okulistycznej pomoże też w profesjonalnym doborze szkieł i opraw okularowych. Zakres planowanych badan obejmuje m.in.  diagnostykę zaćmy. Organizatorzy, zapewniając badania w pełnym reżimie sanitarnym, w charakterze bonusu dołączą też etui do okularów- gratis dla każdej z badanych osób.
 

Warto zatem skorzystać, wyostrzając swój wzrok, by nie przegapić możliwości darmowych badań 25 maja  przed szpitalem w Stargardzie.
 

Na zdjęciu: oprawki okularów z nowymi szkłami korekcyjnymi- także do nabycia w OPTO- BUSIE.po specjalistycznym, darmowym badaniu.

Źródło: Powiat Stargardzki
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
ArtFestiwal 2021. Photos by Anna Wardal. Cz.2