Dzisiaj jest: 13.4.2021, imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy

Błękitni - KKS: dotkliwa porażka. Trzeba szukać sposobów żeby było lepiej (komentarze)

Dodano: miesiąc temu Autor:
Redakcja poleca!

Piłkarze Błękitnych Stargard przegrali z KKS-em 1925 Kalisz 0:4.

Błękitni - KKS: dotkliwa porażka. Trzeba szukać sposobów żeby było lepiej (komentarze)
- Zasłużona porażka. Przy stanie 0:1 zmieniliśmy trzech zawodników. Liczyliśmy na to, że inaczej będzie to wyglądało w drugiej połowie. Niestety nasza gra się nie poprawiła - zaznaczył trener Błękitnych, Tomasz Grzegorczyk.

- W ostatnim meczu byłem zadowolony z gry obronnej. W tym meczu niestety nie mogę tego powiedzieć. Nie ustrzegliśmy się indywidualnych błędów. Kosztowało to cztery bramki - dodał szkoleniowiec gospodarzy, który na gorąco komentował sobotnie spotkanie.

Trenera zapytaliśmy, czy po takiej porażce dokona zmian w taktyce? Gra przez cały mecz długą piłką nie dawała efektów w postaci choćby zagrożenia pod bramką rywali. Trudno narzekać na skuteczność, skoro brakowało klarownych sytuacji.

- Generalnie cały zespół zagrał słabo. Na pewno trzeba coś zmienić. Coś trzeba szukać, bo 0:4 u siebie to jest dotkliwa porażka. Trzeba szukać sposobów żeby było lepiej - podsumował Tomasz Grzegorczyk.

Co było kluczem do wysokiego zwycięstwa KKS-u 1925 Kalisz? O tym mówił trener Ryszard Wieczorek.

- Dobrze zareagowaliśmy, bo zagraliśmy bardzo słaby mecz pod względem mentalnym w ostatniej kolejce w Elblągu. Najważniejszy moment to było zmienić trochę w głowach podejście zawodników. Na boisku potwierdzili to, że potrafią grać i stwarzać sytuacje. Oprócz strzelonych bramek mieliśmy co najmniej tyle stuprocentowych sytuacji, a tydzień temu ich nie było. Piłka nożna to jest tak prosta gra. Trzeba tylko walczyć, biegać, przeszkadzać, a umiejętności, jakie ten zespół ma zawsze wyjdą w takiej sytuacji - analizował doświadczony szkoleniowiec gości.

 
Materiał sponsorowany
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Sokół Ostróda. GALERIA