Dzisiaj jest: 18.1.2021, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Mieszkania do remontu czekają

Dodano: 2 miesiące temu

Można składać wnioski o przydział lokalu do samodzielnego remontu.

Mieszkania do remontu czekają

Na najemców jeszcze w tym roku czekają mieszkania w różnych częściach miasta i o różnej powierzchni. Pierwszeństwo mają osoby znajdujące się na liście uprawnionych do przydziału lokalu zamiennego.
 

Wykaz dostępnych mieszkań można znaleźć tutaj, w Urzędzie Miejskim przy ul. S. Czarnieckiego 17 oraz w siedzibach Stargardzkiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego – ul. A. Struga 29 i al. Żołnierza 11a. Wnioski przyjmowane są w Biurze Przydziału i Zamiany Mieszkań STBS – al. Żołnierza 11a (tel. 91 578 38 53, wew. 92). O mieszkania do samodzielnego remontu mogą się starać osoby będące na liście do przydziału lokalu docelowego, znajdujący się w rejestrze zamian z urzędu oraz w wykazie uprawnionych do przydziału lokalu zamiennego.
 

STBS oferuje mieszkania w różnych częściach miasta – zarówno w ścisłym centrum, jak i nieco dalej. Koszt remontu zaczyna się już od ok. 10 000 zł. Szczegółowy zakres niezbędnych prac jest określony przy każdym lokalu. Można tam również znaleźć informacje m.in. o powierzchni mieszkania i liczbie pomieszczeń.
 

Zdjęcie: STBS/archiwum

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa. Galeria