Dzisiaj jest: 6.6.2020, imieniny: Laury, Laurentego, Nory

Helios zaprasza na filmowe randki!

Dodano: 3 miesiące temu Autor:

Helios zaprasza na filmowe randki!

Helios zaprasza na filmowe randki!

Materiał sponsorowany 


Rajstopy, kwiatki, czekoladki? To wszystko już było! Z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn jedynym słusznym prezentem jest wspólna wizyta w kinie. Tak się składa, że zarówno 8, jak i 10 marca heliosowy repertuar będzie wyjątkowo kuszący!

Dla niej zdecydowanie warto odrobinę się „nagiąć" i przymknąć oko na hasło komedia romantyczna. 8 marca idealnym seansem będzie obraz „Swingersi – polska produkcja o łóżkowych perypetiach, w której zobaczymy Ilonę Ostrowską, Krzysztofa Czeczota, Joannę Liszowską, Michała Koterskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Antoniego Królikowskiego oraz Tomasza Oświecińskiego.

10 marca, robiąc ukłon w stronę męskiego towarzysza wieczoru, a przy okazji sprawiając mu radość dobrym obrazem kinowym, warto kupić bilety na film „Bad Boy Patryka Vegi. To kino akcji, w którym morał brzmi: Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Trudno się z tym nie zgodzić, prawda? Na zachętę wspomnimy, że wszystkich panów bankowo zachwyci gra aktorska Macieja Stuhra, Piotra Stramowskiego i Andrzeja Grabowskiego!

Niewątpliwie uniwersalnym biletem kinowym będzie „przepustka na film „Sala samobójców. Hejter”. Ta mocna opowieść skłania do refleksji nad otaczającym nas światem, również tym wirtualnym… Jeżeli w tradycję rodzinną wpisują się prezenty z okazji wspomnianych świąt dla najmłodszych, wycieczka do kina Helios z pewnością ucieszy małe kobietki i małych mężczyzn. I to o wiele bardziej niż słodkości... Z myślą o nich w tych dniach na dużym ekranie zawitają takie hity jak: „SONIC. Szybki jak błyskawica czy animacja „Naprzód.

Sieć kin Helios zaprasza na seanse wszystkie panie i całe męskie grono! Informacji warto wypatrywać również na Facebooku, gdzie na wiernych widzów czekają miłe niespodzianki :)

-materiały prasowe kina Helios
Źródło: Kino Helios
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Odmrażanie turystyki. Senior+ w Przelewicach. GALERIA