Dzisiaj jest: 17.4.2026, imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina

Blisko 1,4kg amfetaminy zabezpieczone przez policjantów ze Stargardu

Dodano: 2 dni temu Autor:
Redakcja poleca!

Amfetamina o wadze blisko 1,4 kilograma nie trafi na rynek.

Blisko 1,4kg amfetaminy zabezpieczone przez policjantów ze Stargardu

Policjanci Referatu Operacyjno - Rozpoznawczego, realizując czynności ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej, uzyskali informację, że jeden z mieszkańców powiatu stargardzkiego może posiadać znaczne ilości środków odurzających.
 

Funkcjonariusze postanowili zweryfikować te ustalenia i udali się pod adres zamieszkania podejrzewanego mężczyzny. Na miejscu, będąc na terenie posesji, wezwali zastanego tam mężczyznę do wydania przedmiotów zabronionych prawem, a zwłaszcza środków odurzających.
 

W toku przeprowadzonych czynności procesowych policjanci ujawnili w jednym z pomieszczeń torbę, wewnątrz której znajdował się woreczek z zawartością białego proszku o intensywnym zapachu. Mężczyzna został zatrzymany, a następnie doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie.

Badanie zabezpieczonej substancji przeprowadzone przez policyjnego technika wykazało, że jest to amfetamina o wadze blisko 1,4 kilograma.
 

Zatrzymany mężczyzna odpowie teraz za swoje czyny. Na wniosek Prokuratury Sąd zastosował wobec mężczyzny areszt na okres 3 miesięcy.

Tekst opublikowany na stronie https://stargard.policja.gov.pl/ 14.04.2026 r. Lead od portalu e.stargard.pl

Źródło: KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dzień otwarty Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Fotorelacja