Dzisiaj jest: 7.8.2020, imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana

Uczennica Zespołu Szkół Nr 2 ze stypendium Prezesa Rady Ministrów

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

W roku szkolnym 2019/2020 stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymało 188 uczniów z województwa zachodniopomorskiego.

Uczennica Zespołu Szkół Nr 2 ze stypendium Prezesa Rady Ministrów

Nagrodę może uzyskać każdy uczeń, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen albo wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. 06 lutego 2020 roku w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród najlepszym uczniom.

Wśród tego znakomitego grona znalazła się uczennica Zespołu Szkół Nr 2  Weronika Gwit. Weronika uczęszcza do czwartej klasy i kształci się w zawodzie technika logistyka. Uzyskała najwyższą średnią ocen w szkole 5,73. Stypendystka jest również finalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Weronika uczestniczyła w projekcie unijnym organizowanym przez Zespół Szkół nr 2  - „Dostosowanie jakości kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy.” Uczennica w pełni realizuje swoje pasje i zainteresowania, aktywnie działa na terenie szkoły przy wielu przedsięwzięciach, takich jak: Noc Muzeów czy 100. rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Weronika wraz z panią wicedyrektor – Jolantą Stępczyńską odebrała dyplom potwierdzający uzyskanie Stypendium z rąk  Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej pana Macieja Kopcia oraz Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty pani Magdaleny Zarębskiej – Kuleszy. 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargard. Obchody 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. FOTORELACJA