Dzisiaj jest: 20.2.2020, imieniny: Anety, Lehca, Leona

Nowości X muzy w Heliosie – 13.09

Dodano: 5 miesięcy temu Autor:

Piątkowe premiery w kinach Helios

Nowości X muzy w Heliosie – 13.09

Materiał sponsorowany


Przed nami piątek trzynastego. Dla jednych powód do ucieczki przed czyhającym pechem, dla innych dzień jak co dzień. My nie poddajemy się zabobonom i zapraszamy do kina Helios na kolejne premiery.

W najbliższy piątek do kin sieci Helios trafią aż cztery nowości filmowe. Dwie zdecydowanie kierowane są do najmłodszego pokolenia kinomaniaków. Niemniej jednak jest to przy okazji idealna opcja na wspólne rodzinne wyjście. 

1. MAŁA SYRENKA
Gatunek: Animacja, familijny

Idąc za przykładem popularności nowej wersji „Króla Lwa” Disney po 30 latach przywraca na ekrany znaną dzieciom na całym świecie „Małą Syrenkę”. Widzowie ponownie zanurzą się w bajkowy świat oceanu i będą towarzyszyć bohaterce w rozmaitych przygodach. Z tej okazji kino Helios przygotowało specjalne pokazy. Więcej informacji pod linkiem. 

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/16567/Mala-syrenka 

2. WYPRAWA MAGELLANA
Gatunek: Animacja, familijny

Bajka, która nie tylko pobudza dziecięcą wyobraźnię, ale również uczy. Główny bohater - Ferdynand Magellan wyrusza wraz z załogą w rejs dookoła świata. Rejs, który zakończył się sukcesem i został wpisany na stałe w karty historii, tym razem został przedstawiony w wersji dla młodszych widzów. Zapowiada się fascynująca opowieść pełna morskich przygód.

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/16408/Wyprawa-Magellana 

3. PIŁSUDSKI
Gatunek: biograficzny, historyczny 

Propozycja z rodzimego podwórka filmowego. Aktor Borys Szyc wciela się w postać marszałka Józefa Piłsudskiego. Jest rok 1901. Główny bohater zbiega ze szpitala psychiatrycznego i ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Film ukazuje Marszałka zarówno ze walecznej strony, jak i tej drugiej prywatnej, gdzie targany był wieloma namiętnościami. Propozycja nie tylko dla wielbicieli historii narodowej. 

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/16049/Pilsudski 

4. DOWTON ABBEY – tylko w Outlet Szczecin Park 
Gatunek: Dramat

Rodzina Granthamów po zakończeniu 6 sezonu serialu przenosi się na wielki ekran. Widzowie będą towarzyszyć wszystkim mieszkańcom wystawnej posiadłości w przygotowaniach do ważnego wydarzenia – wizyty królewskiej. Powrócą z całą okazałością intrygi, romanse, komedie i ludzkie dramaty, a wszystko ubrane w pełną przepychu scenerię.   

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/16367/Downton-Abbey 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Kolędy w Cerkwi Greckokatolickiej nad Iną. GALERIA