Dzisiaj jest: 26.5.2019, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Kinowe wieczory w Heliosie - Kino Kobiet w marcu

Dodano: 2 miesiące temu Autor:

Zapraszamy na kolejny film z cyklu Kino Kobiet w kinach sieci Helios.

Kinowe wieczory w Heliosie - Kino Kobiet w marcu

W przyszłym tygodniu Kino Helios zaprasza wszystkie kino maniaczki i nie tylko, na kolejną odsłonę Kina Kobiet. Tym razem na ekranie zostanie wyświetlona polska komedia romantyczna pt. „Całe szczęście”.

Dla przypomnienia Kino Kobiet to wieczory filmowe organizowane z myślą wyłącznie o paniach. Seans filmowy, którego tematyka dobrana jest właśnie dla żeńskiej części publiczności poprzedzają liczne atrakcje, a całe wydarzenie poza salą kinową obejmuje również hol kina.

Podczas wydarzenia kobiety mogą poznać nowości zarówno ze świata urody, mody, jak i fitnessu. Przed salą kinową rozstawione są stoiska, przy których można porozmawiać z reprezentantami wybranych firm, nabyć fachową wiedzę, a także zakupić wybrane kosmetyki.

Oprócz prezentacji uczestniczki Kina Kobiet mogą wygrać liczne nagrody, chociażby w postaci voucherów na wybrane zabiegi kosmetyczne, masaże, albo też bardziej aktywne formy spędzenia wolnego czasu, jak wejściówka na laserowy paintball.

Na najbliższym spotkaniu zaprezentowany zostanie film w reżyserii Tomasza Koneckiego . „Całe szczęście” to historia o miłości, która jest w stanie połączyć nawet najbardziej skrajne charaktery. Dodatkowo połączenie dwóch różnych światów, jak sala fitness i orkiestra symfoniczna sprawią, że życie dwojga bohaterów zmieni się o 180 stopni. W tle wakacyjne pejzaże, które sprawią, że już zatęsknimy za ciepłym i słonecznym latem. Na ekranie w rolach głównych Roma Gąsiorowska oraz Piotr Adamczyk.

Aktualne seanse odbędą w dwóch szczecińskich obiektach kina Helios w dniach:
18.03 godz. 18.30  – Kino Helios w C.H. Kupiec
20.03 godz. 18.30 – Kino Helios w Outlet Park Szczecin (tym razem w ramach powitania wiosny organizatorzy zachęcają uczestniczki do przyjścia w zielonych sukienkach)

Wszystkie atrakcje dostępne będą już na godzinę przed seansem, czyli o godz. 17.30.

Bilety do zakupienia w kasach kina oraz pod linkami:

C.H. Kupiec – https://www.helios.pl/23,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/14707/Cale-szczescie
Outlet Park Szczecin – https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/14707/Cale-szczescie


 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
26 Wojewódzkie Igrzyska Olimpijskie Osób Niepełnosprawnych - GALERIA Cz.1