Dzisiaj jest: 26.5.2019, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Nowości X muzy w Heliosie – 15.03

Dodano: 2 miesiące temu Autor:

Od najbliższego piątku kino Helios zaprasza do sal kinowych na trzy produkcje z najwyższej półki. Będzie przede wszystkim tajemniczo i sensacyjnie.

Nowości X muzy w Heliosie – 15.03

Materiał sponsorowany

Od najbliższego piątku kino Helios zaprasza do sal kinowych na trzy produkcje z najwyższej półki. Będzie przede wszystkim tajemniczo i sensacyjnie.

W najbliższy weekend do szczecińskich kin sieci Helios trafią trzy długo wyczekiwane filmy. Pierwszy z nich to polska propozycja o „Kurierze z Warszawy”. Następnie zobaczymy obraz współczesnej Ameryki widziany oczami Clinta Eastwooda w „Przemytniku”. A na koniec pełna sprzecznych emocji hiszpańska-włosko-francuska produkcja w reżyserii Asghara Farhadiego pt. „Wszyscy wiedzą”.    

Kino Helios zaprasza na seans w C.H. Kupiec oraz Outlet Park Szczecin.


KURIER
Gatunek: Dramat, biograficzny

Film Władysława Pasikowskiego o Janie Nowaku-Jeziorańskim, który w czasach II wojny światowej pełnił funkcję kuriera AK. Producenci prezentują film, jako sensacyjno-przygodową historię szpiegowską, w której tylko częściowo wykorzystano wątki biograficzne. Fabuła oscylować będzie wokół misji bohatera, w której trakcie będzie musiał dostarczyć ważne informacje z Warszawy do Londynu. Z uwagi na międzynarodową produkcję na ekranie zobaczymy m.in.: Philippe’a Tłokińskiego, Patrycję Volny, Grzegorza Małeckiego, Rafała Królikowskiego oraz Zbigniewa Zamachowskiego.   

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/14495/Kurier

PRZEMYTNIK – seanse tylko w Outlet Park Szczecin
Gatunek: Kryminał

Najnowsze dzieło w reżyserii Clinta Eastwooda, w którym równocześnie zagrał główną rolę. Historia opowiada losy 80-letniego emerytowanego mężczyzny o imieniu Earl Stone. Po zamknięciu własnego biznesu musi znaleźć nową formę zarobku. Bohater podejmuje się pracy jako kierowca. Początkowo nie zdaje sobie jednak sprawy, że trafia do meksykańskiego kartelu narkotykowego. Z czasem jego służbowe wyjazdy stają się obiektem zainteresowania dla DEA. U boku Eastwooda zobaczmy Bradley’a Cooper’a w roli agenta Colina Batesa oraz Andy’ego Garcia, jako bossa narkotykowego.  

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/14496/PrzemytnikWSZYSCY WIEDZĄ – seanse tylko w Outlet Park Szczecin
Gatunek: Dramat

Na ekranie rewelacyjny aktorski duet w postaci Penelope Cruz oraz Javiera Bardem. Głowna bohaterka Laura wraca do rodzinnego miasteczka na ślub swojej siostry. W trakcie zabawy weselnej dochodzi do rodzinnej tragedii i w nieznanych okolicznościach ginie córka bohaterki. Rozpoczynają się rozpaczliwe poszukiwania nastolatki. W całej historii ważną rolę odgrywa były ukochany Laury – Paco. Na zaczynają wychodzić niewygodne rodzinne i nie tylko sekrety. „Wszyscy wiedzą” to historia o mrocznych tajemnicach miasteczka, o których wszyscy woleliby zapomnieć.

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/14497/Wszyscy-wiedza


 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
26 Wojewódzkie Igrzyska Olimpijskie Osób Niepełnosprawnych - GALERIA Cz.1