Dzisiaj jest: 26.5.2019, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

MDK – rekrutacja trwa

Dodano: 2 miesiące temu

W Młodzieżowym Domu Kultury trwa rekrutacja na rok szkolny 2019/2020.

MDK – rekrutacja trwa
Do 11.04. (czwartek) można składać wnioski o kontynuację zajęć w Młodzieżowym Domu Kultury. Rekrutacja dla nowych uczestników rozpocznie się 24.04. (środa). Warto zapoznać się z zasadami naboru na rok szkolny 2019/2020.

Rekrutacja podzielona jest na 2 etapy. Pierwszy dotyczy osób, które już wcześniej uczęszczały na zajęcia. Jeżeli chcą kontynuować przygodę w Młodzieżowym Domu Kultury, rodzice lub opiekunowie powinni złożyć deklarację. Jedno zgłoszenie dotyczy jednej formy zajęć – jeśli jest ich więcej, trzeba wypełnić osobne wnioski. Lista osób kontynuujących zajęcia w MDK zostanie opublikowana 18.04. (czwartek).
W załączniku znajduje się deklaracja o kontynuacji uczestnictwa w zajęciach. Wypełniony wniosek należy złożyć w sekretariacie MDK w Stargardzie, ul. Portowa 3.

Drugi etap naboru rozpocznie się 24.04. (środa). Jest adresowany do nowych uczestników. Rodzice lub opiekunowie mogą składać wnioski do 10.05. (piątek). Następnie (13-24.05.) odbędzie się tzw. badanie predyspozycji. Komisja przeprowadzi rozmowy z kandydatami do poszczególnych kół. Decyzje będą podejmowane w oparciu o regulamin konkretnych zajęć.

Pełna lista wszystkich uczestników zostanie opublikowana 30.05. (czwartek). To nie jedyna szansa na zapisanie dziecka do MDKu. Harmonogram przewiduje rekrutację uzupełniającą w terminie 3-6.09.

ico
Deklaracja kontynuacji zajęć
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
26 Wojewódzkie Igrzyska Olimpijskie Osób Niepełnosprawnych - GALERIA Cz.1