Dzisiaj jest: 20.7.2019, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Katarzyna Mądrowska na podium w Brazylii

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

Kolejny sukces Katarzyny Mądrowskiej na międzynarodowych zawodach.

Katarzyna Mądrowska na podium w Brazylii
Zawodniczka stargardzkiego FENIKS PESTA  Katarzyna Mądrowska na Akademickich Mistrzostwach Świata które odbyły się w Gojanie w Brazylii wywalczyła brązowy medal. Kasia rywalizowała w kategorii 62 kg, stoczyła 4 walki. Tę najważniejszą o brązowy medal w nocy 6.09.2018 wygrała zdecydowanie 10:0 z zawodniczką Niemiec.

Trenerem zawodniczki jest Mariusz Kucharczyk.

W przygotowaniach zawodniczki wspiera: PZZ Warszawa, Miasto Stargard, PESTA 2 Mirosław Rybkowski, Gratulujemy i już dziś zapraszamy na spotkanie z Kasią podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski Szkół w zapasach na hali OSiR w Stargardzie 15-16.09.2018 

Kasia po walce powiedziała:
Dziękuję, że jesteście i mnie wspieracie w złych i dobrych chwilach. To dla Was dedykuje ten medal! Dla moich bliskich, rodziny, przyjaciół i trenerów! Nie zapominając o sponsorach, mieście i oczywiście FENIKS PESTA TEAM! 
DZIĘKUJĘ!  
Niestety nie wszystko poszło tak jak powinno, więc jeszcze dużo pracy przede mną  wracam za kilka dni, prawie cała i zdrowa!  

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
OldTown Festival 2019 - GALERIA