W dniu 30 lipca odbyła się oficjalna prezentacja kadry pierwszego zespołu KP Błękitni Stargard przed zbliżającymi się rozgrywkami o mistrzostwo II ligi w sezonie 2014/2015.
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.