Dzisiaj jest: 17.5.2024, imieniny: Brunony, Sławomira, Wery

Wielki wstyd w Kołobrzegu

Dodano: 10 lat temu

Takiego meczu jaki odbył się późnym wieczorem w środę w Kołobrzegu pomiędzy Błękitnymi a Kotwicą nie pamiętają chyba najstarsi kibice biało-niebieskich.

Błękitni po pięknej grze w pierwszej połowie i prowadzeniu 3:0, ostatecznie zagrali żenująco słabą drugą połowę, stracili cztery bramki i przegrali 4:3.

Kotwica Kołobrzeg 4-3 Błękitni Stargard Szczeciński

Maciej Ropiejko 47, Tomasz Rydzak 60, 81, Krzysztof Biegański 71 - Oskar Fijałkowski 13, Rafał Gutowski 25, 38

Kotwica: Patryk Kamola - Bartosz Soczyński, Jakub Poznański, Daniel Kokosiński, Radosław Strzelecki (46 Tomasz Bejuk) - Tomasz Rydzak,Konrad Mularczyk, Patryk Pietras, Mateusz Świechowski (46 Krzysztof Biegański), Patryk Skórecki (72 Krzysztof Bułka) - Maciej Ropiejko (90Tomasz Pikuła).

Błękitni: Marek Ufnal - Piotr Wojtasiak, Sebastian Murawski, Tomasz Pustelnik, Ariel Wawszczyk - Maciej Więcek (63 Wojciech Fadecki), Bartosz Flis, Bartłomiej Poczobut (77Patryk Baranowski), Łukasz Kosakiewicz (62 Robert Gajda), Rafał Gutowski - Oskar Fijałkowski.

żółte kartki: Biegański, Soczyński - Flis, Więcek, Kosakiewicz, Poczobut.

sędziował: Tomasz Tobiański (Gdańsk).

Źródło: Błękitni Stargard