Dzisiaj jest: 13.5.2024, imieniny: Agnieszki, Magdaleny, Serwacego

Błękitni wygrywają z Limanovią

Dodano: 10 lat temu

Błękitni Stargard wygrali wczoraj przed włansą publicznością z Limanovią Limanowo 2:1.

Bramki dla biało niebieskich strzelali w 40 min. Robert Gajda z rzutu karnego oraz w końcowych minutach meczu, a dokładnie w 82 minucie Sebastian Inczewski. Było to kolejne wejście Inczewskiego na boisko z ławki rezerwowowych i kolejna bramka dająca nam zwycięstwo.

Dzięki wygranej Błękitni awansowali na wysokie trzecie miejsce w ligowej tabeli. Za tydzień Błękitni zagrają w Częstochowie z tamtejszym Rakowem. A przed własną publicznością podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego zobaczymy 15 października (środa) g. 14:00 w 1/8 finału Pucharu Polski w meczu z GKS Tychy oraz 19 października (niedziela) g. 14:00 w meczu ligowym z Rozowojem Katowice.

Błękitni Stargard Szczeciński 2-1 Limanovia Limanowa