Dzisiaj jest: 29.2.2024, imieniny: Lecha, Lutomira

Opera na Zamku: Jest taki dzień

Data wydarzenia: Lokalizacja: OPERA NA ZAMKU W SZCZECINIE Dodano:
Opera na Zamku: Jest taki dzień

Jest taki dzień

Boże Narodzenie to temat wielu nieśmiertelnych filmów i znakomitych przebojów – piosenek, pastorałek, kolęd, które z telewizorów oraz radiowych głośników umilają świąteczną bieganinę i wypełniają radosny czas przygotowań.
 

Świąteczna opowieść zadzieje się w Operze na Zamku, gdzie słynne przeboje radiowe połączą się ze znanymi wszystkim wątkami filmowymi. Utwory świąteczne opowiedzą całkiem nową historię o tym, jak życie zmienia się na lepsze i co jest w święta najważniejsze. Czy wśród ozdób choinkowych, prezentów i życzeń, znajdzie się miejsce dla ciepła domowego ogniska? Takiego ogniska, przy którym można wspólnie usiąść i radośnie zaśpiewać pieśń miłości i narodzin dobra.
 

Zapraszamy na wieczór pełen świątecznego czaru, z najpiękniejszymi bożonarodzeniowymi piosenkami i melodiami, znakomitym śpiewem, muzyką i tańcem. Podczas wyjątkowego koncertu w wykonaniu solistów, chóru, baletu i orkiestry Opery na Zamku usłyszymy świąteczne hity z różnych stron świata, jak m.in.: Jingle Bell Rock, Z kopyta kulig rwie, Winter Wonderland, Dzień jeden w roku (Jest taki dzień), Feliz Navidad, Stille Nacht, White Christmas, Szczedryk, czy Oj maluśki, maluśki.
 

To będzie piękny, zimowy czas w Operze na Zamku!

Pozostałe terminy: 17/12/2023-17.00-niedziela, 29/12/2023-17.00-piątek, 30/12/2023-sobota

 


 

OPERA NA ZAMKU W SZCZECINIE

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
„Zachodniopomorska Stójka dla Hani”. Fotorelacja