Dzisiaj jest: 13.7.2024, imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty

Dlaczego warto postawić na studia podyplomowe Big Data – Analytics & Society?

Dodano: tydzień temu

Pracujesz w branży IT i chcesz poszerzyć wiedzę na temat Big Data? A może zamierzasz się przebranżowić i znaleźć zatrudnienie jako analityk ds. danych?

Dlaczego warto postawić na studia podyplomowe Big Data – Analytics & Society?

Pracujesz w branży IT i chcesz poszerzyć wiedzę na temat Big Data? A może zamierzasz się przebranżowić i znaleźć zatrudnienie jako analityk ds. danych? Wybierz studia podyplomowe Big Data – Analytics & Society i rozwijaj swoją karierę. Dlaczego warto postawić właśnie na ten kierunek? Oto odpowiedzi!

Studia podyplomowe Big Data, czyli jak zdobyć zawód przyszłości
W branży IT Big Data jest jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin wiedzy. I nic w tym dziwnego! Dane cyfrowe całkowicie zdominowały biznes dwudziestego pierwszego wieku. Na globalnym rynku pracy wciąż brakuje specjalistów, zajmujących się przetwarzaniem, archiwizowaniem, analizą baz danych i uczeniem maszynowym. Wzrasta zapotrzebowanie na usługi inżynierów bezpieczeństwa i rozwoju Big Data, rozwiązań chmurowych i Data Science.
Jeśli masz zdolności programistyczne, matematyczne i interesujesz się analityką danych, koniecznie zwróć uwagę na oferty studiów podyplomowych Big Data – Analytics & Society. Dzięki nim możesz zdobyć zawód przyszłości i szybko znaleźć dobrze płatną, rozwojową pracę w firmach o globalnym zasięgu. Dyplom wyższej uczelni i ukończenie kilku semestrów kierunku Big Data sprawią, że Twoja kariera zawodowa nabierze rozpędu!

Nauka o Big Data, czyli sposób na przebranżowienie lub awans
Wielu absolwentów szkół informatycznych studia Big Data – Analytics & Society, by móc się przebranżowić i znaleźć pracę w innej firmie. Zdobycie najnowszej wiedzy na temat technologii przetwarzania danych jest więc często kartą przetargową, ułatwiającą zdobycie nowej, wymarzonej posady. Gdy dysponujesz rozległą wiedzą na temat analizy dużych baz danych, pracodawcy chętnie i szybko nawiązują z Tobą współpracę.

Praca IT Gdańsk – rozwijaj już teraz karierę w Big Data!

Po ukończeniu podyplomowych studiów Big Data – Analytics & Society rosną też Twoje szanse na awans zawodowy. Dobry przełożony doceni Twoje zasoby nowej wiedzy i świeżo zdobyte kompetencje twarde w zakresie obsługi biznesowych baz danych. Jako absolwent studiów Big Data możesz awansować na stanowisko seniorskie lub managerskie.

Big Data – Analytics & Society: praktyczna wiedza branżowa
Big Data – Analytics & Society to stosunkowo nowy kierunek studiów, który powstał z myślą o realnych potrzebach rynku pracy. Na poszczególnych uczelniach zajęcia prowadzą praktycy, na co dzień współpracujący z polskimi i zagranicznymi firmami IT. Kończąc te studia podyplomowe, masz merytoryczną, branżową wiedzę i praktyczne umiejętności, wymagane na stanowiskach, związanych z Big Data.

Odwiedź targi pracy online i dowiedz się więcej o perspektywach rozwoju w IT

Program studiów podyplomowych Big Data – Analytics & Society obejmuje najnowsze zagadnienia, związane z projektowaniem i rozwijaniem baz danych. Praktyczne ćwiczenia rozwijają też Twoje kompetencje w zakresie zarządzania Big Data. Nie musisz samodzielnie szukać informacji w sieci, by móc posiąść specjalistyczną wiedzę IT! Po dwóch semestrach intensywnej nauki dysponujesz wszechstronną wiedzą na temat nowych technologii i analizy danych.

Podsumowanie
Dzięki studiom podyplomowym Big Data – Analytics & Society zdobywasz kwalifikacje, cenione na współczesnym rynku pracy. Mając dyplom tych studiów podyplomowych, możesz awansować w strukturach swojej firmy, przebranżowić się, a nawet założyć własny biznes. Dokształcając się w dziedzinie Big Data, stwarzasz sobie nowe możliwości rozwoju w IT i stajesz się łakomym kąskiem dla rekruterów.

Chcesz dokładnie wyliczyć okres przysługujących Ci urlopów z tytułu macierzyństwa? Skorzystaj z kalkulatora macierzyńskiego.

 

Materiał sponsorowany

Źródło: Pracuj.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
VI Festyn Historyczny „W krainie Gryfa”. Fotorelacja