Dzisiaj jest: 15.4.2024, imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława

Zwariowana komedia familijna „Pies i kot” na ekranach kin Helios!

Dodano: 2 miesiące temu

Najnowsza francuska produkcja, film „Pies i kot”, z wyjątkowymi czworonogami w rolach głównych, zadebiutuje na ekranach kin Helios w całej Polsce już w najbliższy piątek, 23 lutego.

Zwariowana komedia familijna  „Pies i kot” na ekranach kin Helios!

Najnowsza francuska produkcja, film „Pies i kot”, z wyjątkowymi czworonogami w rolach głównych, zadebiutuje na ekranach kin Helios w całej Polsce już w najbliższy piątek, 23 lutego. Ta szalona, pełna zwrotów akcji komedia z pewnością rozbawi wszystkich widzów, bez względu na wiek!

Film opowiada o wielkich poszukiwaniach dwóch zaginionych czworonogów – nie są to jednak zwyczajni pupile! Jednym z nich jest kotka Diva, gwiazda Internetu z milionami followersów na koncie, której tropem rusza ukochana pani, Monika. Drugi poszukiwany to Waldi – pies z ulicy, którego szuka złodziej, Jack.

Okazuje się, że sprytny psiak połknął jego zdobycz, czyli bezcenny rubin… Monika i Jack łączą siły, choć dogadują się równie źle, co pies z kotem. Muszą jednak współdziałać, by wytrzymać szaleńczy pościg między Montrealem a Nowym Jorkiem i zdołać uciec przed policjantem, który wcale nie ma dobrych zamiarów!

„Pies i kot” to francuska komedia przygodowa dla całej rodziny, pełna efektów specjalnych i zwrotów akcji. Za produkcję odpowiadają twórcy kultowej serii „Alibi.com”. Na ekranie będzie można zobaczyć aktorów znad Sekwany, takich jak: Philippe Lacheau, Franck Dubosc oraz Reem Kherici. Ta ostatnia jest również reżyserką filmu i autorką scenariusza.


Bilety na premierowe seanse komedii „Pies i kot” dostępne są w kasach kin Helios, na stronie www.helios.pl/piesikot oraz w aplikacji mobilnej. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić.

 


 

Materiał sponsorowany

Źródło: KINO HELIOS
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargard i blue. Fotorelacja