Dzisiaj jest: 29.2.2024, imieniny: Lecha, Lutomira

Złamał cztery sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. Wpadł podczas kontroli drogowej

Dodano: 3 miesiące temu Autor:

Kontrola drogowa, jaką przeprowadzili policjanci, okazała się niezwykle pechowa dla kierującego Mercedesem.

Złamał cztery sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. Wpadł podczas kontroli drogowej

Kontrola drogowa, jaką przeprowadzili policjanci, okazała się niezwykle pechowa dla kierującego Mercedesem. 24- letni mieszkaniec powiatu stargardzkiego posiadał cztery aktywne zakazy sądowe kierowania pojazdami mechanicznymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Stargardzie oraz Choszcznie. To jednak nie powstrzymało go przed popełnieniem kolejnego przestępstwa. Za swoje zachowanie kierującemu grożą teraz poważne konsekwencje.
 

Policjanci z Posterunku Policji w Suchaniu zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Mercedes. Mężczyzna podczas interwencji zachowywał się bardzo nerwowo. Po chwili okazało się, co było tego powodem. Po sprawdzeniu kierującego w policyjnych systemach informacyjnych okazało, że w ogóle nie powinien kierować, gdyż posiadał cztery aktywne zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydanych przez Sąd Rejonowy w Stargardzie oraz Choszcznie. To jednak nie powstrzymało go przed popełnieniem kolejnego przestępstwa. Nie umiał wytłumaczyć się ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania. Zatrzymany podczas kontroli drogowej przez policjantów 24- latek za swoje zachowanie będzie tłumaczył się przed sądem.

Teraz odpowie za popełnienie ponownie tego samego przestępstwa, którego górna granica kary wynosi do 5 lat pozbawienia wolności.

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE

Źródło: KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
„Zachodniopomorska Stójka dla Hani”. Fotorelacja