Dzisiaj jest: 29.2.2024, imieniny: Lecha, Lutomira

Ukradł artykuły przemysłowe, miał narkotyki i był poszukiwany- został zatrzymany przez policjantów

Dodano: 3 miesiące temu Autor:

Policjanci stargardzkiej prewencji zatrzymali 31- latka, odpowiedzialnego za kradzież artykułów w jednym ze sklepów na terenie miasta.

Ukradł artykuły przemysłowe, miał narkotyki i był poszukiwany- został zatrzymany przez policjantów

Policjanci stargardzkiej prewencji zatrzymali 31- latka, odpowiedzialnego za kradzież artykułów w jednym ze sklepów na terenie miasta. Podczas zatrzymania okazało się, że mężczyzna był poszukiwany i posiadał przy sobie narkotyki. Został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem.
 

Policjanci z Referatu Patrolowo- Interwencyjnego stargardzkiej komendy w trakcie wieczornego patrolu na ulicy Chrobrego zauważyli znanego im mężczyznę, który poszukiwany był do prowadzonej sprawy kradzieży, do której doszło na terenie miasta. By uniknąć spotkania z mundurowymi, mężczyzna przyspieszył kroku i usiłował ukryć się w parku. Policjanci niezwłocznie ruszyli za nim i zatrzymali 31- latka. W trakcie legitymowania okazało się, że oprócz kradzieży jest on poszukiwany przez prokuraturę celem ustalenia miejsca pobytu. Na tym jednak kłopoty 31- latka się nie kończą. Podczas interwencji nerwowe zachowanie mężczyzny wzbudziło podejrzenie policjantów. Czujni policjanci dokładnie sprawdzili mężczyznę oraz jego odzież. Policjanci ujawnili przy nim woreczek z zawartością suszu roślinnego. Badanie wykazało, że jest to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Usłyszał zarzut kradzieży i posiadania środków odurzających. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE

Źródło: KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
„Zachodniopomorska Stójka dla Hani”. Fotorelacja