Dzisiaj jest: 19.5.2024, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

?Teściowie 2? ? kontynuacja przebojowej komedii w kinach Helios

Dodano: 8 miesięcy temu
Redakcja poleca!

Sieć kin Helios zaprasza na film ?Teściowie 2? ? to druga część jednej z najlepiej ocenianych polskich komedii ostatnich lat.

?Teściowie 2? ? kontynuacja przebojowej komedii w kinach Helios

Sieć kin Helios zaprasza na film „Teściowie 2” – to druga część jednej z najlepiej ocenianych polskich komedii ostatnich lat. Akcja tym razem przenosi się z sali weselnej do… nadmorskiego kurortu. Premiera już 15 września!

Czy ślub, który już raz się nie udał, ma szansę dojść do skutku? Weronika i Łukasz, niedoszła para młoda z pierwszej części, chcą stanąć na ślubnym kobiercu po raz drugi. W tym celu zapraszają swoich zwariowanych bliskich na wyjazd nad morze, a tam Wanda, Tadeusz i Małgorzata mogą wiele namieszać. Szczególnie, że ta ostatnia po rozwodzie przyjeżdża w towarzystwie swojej matki oraz… o kilkanaście lat młodszego Jana!

Pierwsza część komedii została świetnie przyjęta zarówno przez widzów, jak i krytyków. Zderzenie rodzin z dwóch światów – prowincjonalnego i nowobogackiego – przyniosło serię komicznych sytuacji. Przeniesienie akcji w wakacyjny klimat sprawiło, że widzowie mogą dostrzec kontrasty dotyczące statusu, gustu i podejścia do życia bohaterów w nowym świetle.

Film wzbogaca doborowa obsada, na ekranie ponownie pojawili się Adam Woronowicz w roli Tadeusza, Izabela Kuna jako Wanda i Maja Ostaszewska jako Małgorzata. Dołączył do nich Eryk Kulm jr., który wcielił się w rolę Jana. Za kamerą tym razem stanęła Kalina Alabrudzińska.


Bilety na premierowe seanse komedii „Teściowie 2” dostępne są w kasach kin Helios w całej Polsce, na stronie www.helios.pl/tesciowie2 oraz w aplikacji mobilnej. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić.

 


 

Materiał sponsorowany

Źródło: Helios
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dzień Pionierów 12.05.2024. Fotorelacja