Dzisiaj jest: 13.6.2024, imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana

KORNELIA POŻEGNAŁA ?THE VOICE KIDS?

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

Pełen emocji i wzruszeń - tak wyglądał sobotni (8 kwietnia) występ drużyny Cleo w ?The Voice Kids?.

KORNELIA POŻEGNAŁA ?THE VOICE KIDS?

Pełen emocji i wzruszeń - tak wyglądał sobotni (8 kwietnia) występ drużyny Cleo w „The Voice Kids”.

Stargardzanka - Kornelia Sadowska, razem z dwoma innymi uczestniczkami programu - Kają Kuperszmit i Marią Stacherą, brawurowo wykonały utwór „Tell Him” Barbry Streisand i Celin Dion. Wykonanie piosenki przeszło do historii programu a członkowie jury nie kryli zachwytu.

„Ten występ był znakomity” - podsumował Baron. „To, co robicie z głosami, jest absolutnie magiczne”- powiedziała po występie swoich podopiecznych Cleo.

Formuła programu jest jednak ściśle określona. Do fazy „Sing Off” mogła przejść tylko jedna wokalistka. Trenerka wybrała Marysię Stacherę. Kornelia Sadowska i Kaja Kuperszmit odpadły z programu.

„To, że Kornelia doszła tak daleko,  jest ogromnym sukcesem. Występ w programie traktujemy, jak kolejne doświadczenie. To jeden z etapów, które trzeba przejść, żeby osiągnąć coś więcej” - mówi mama Kornelii, Agnieszka Witczak - Sadowska. „Mam to szczęście, że moja córka jest niezwykle pracowita i bardzo chce się rozwijać. To na pewno nie jest koniec działań Kornelii na arenie muzycznej. The Voice Kids dał jej kolejną motywację i zachęcił do jeszcze cięższej pracy”  - dodaje.

Do finału szóstej edycji programu „The Voice Kids” dostała się Marysia Stachera z Domaszowic pod Kielcami. Dziewczynka ma 14 lat i jest wszechstronnie utalentowana. Gra na wiolonczeli w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w Kielcach, uwielbia fotografować i jest mistrzynią w żeglarstwie. W 2021 roku wygrała odcinek telewizyjnego programu „Szansy na sukces”. 

Źródło foto: Kornelia Sadowski

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
II Stargardzki Korowód Dziejów. Fotorelacja