Dzisiaj jest: 5.6.2023, imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera

Dzień otwarty szkoły w ZS 5 Stargard

Dodano: 2 miesiące temu
Redakcja poleca!

Zbliża się czas podjęcia decyzji.

Dzień otwarty szkoły w ZS 5 Stargard

24 marca w Zespole Szkół nr 5 w Stargardzie odbył się Dzień Otwarty Szkoły. Uczniowie szkół podstawowych mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2023/2024 oraz i poczuć klimat szkoły. 

Zwiedzający poznali pracownie specjalistyczne, czyli warsztaty gastronomiczne i mechaniczne. Popularnością cieszyła się wyprawa do sal ćwiczeniowych, gdzie prezentowano poszczególne zawody. Odwiedzający mogli w rzeczywistości zapoznać się ze stanowiskami pracy, mogli też samodzielnie zmierzyć się z rozmaitymi zadaniami.

Wybór proponowanych zawodów jest szeroki. W ofercie technikum znajdują się: technik żywienia i usług gastronomicznych, technik pojazdów samochodowych, technik programista, technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. W ofercie szkół branżowych szkoła oferuje zawody: kucharz, cukiernik, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych.

Wiele się działo, szkoła postawiła na rzeczową prezentację oferowanych zawodów. Był też czas na rozmowy z uczniami i nauczycielami.

Źródło: Zespół Szkół nr 5 w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Zaczarowany Dzień Dziecka. Fotorelacja