Dzisiaj jest: 3.3.2024, imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana

Na widok policjantów zaczął iść w przeciwnym kierunku, w kieszeni ukrywał narkotyki

Dodano: rok temu Autor:

Policjanci stargardzkiej prewencji zwrócili uwagę na młodego mężczyznę, który widząc mundurowych, gwałtownie zmienił kierunek poruszania się.

Na widok policjantów zaczął iść w przeciwnym kierunku, w kieszeni ukrywał narkotyki

Policjanci stargardzkiej prewencji zwrócili uwagę na młodego mężczyznę, który widząc mundurowych, gwałtownie zmienił kierunek poruszania się. Funkcjonariusze podejrzewali, że może on mieć coś na sumieniu i po raz kolejny przeczucie ich nie pomyliło. 25- letni mieszkaniec powiatu stargardzkiego posiadał przy sobie środki odurzające. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.
 

Mundurowi podczas patrolu ulicy Wyszyńskiego w Stargardzie zauważyli młodego mężczyznę, który widząc umundurowany patrol, zaczął nerwowo się zachowywać. Mężczyzna od razu zmienił kierunek poruszania się. Takie zachowanie od razu wzbudziło czujność funkcjonariuszy. Doskonale wiedzą, że za takim zachowaniem najczęściej kryje się chęć uniknięcia spotkania z mundurowymi z obawy przed zatrzymaniem. Przypuszczenia mundurowych okazały się słuszne, ponieważ 25- latek posiada przy sobie zawiniątko z zawartością suszu roślinnego. Przeprowadzone badanie potwierdziło przypuszczenia policjantów. Mężczyzna posiadał przy sobie marihuanę, której posiadanie jest zabronione.

25- latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Przestępstwo posiadania środków zabronionych zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie

Źródło: KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
„Zachodniopomorska Stójka dla Hani”. Fotorelacja