Dzisiaj jest: 22.5.2024, imieniny: Emila, Neleny, Romy

?Give Me Love? przepustką do zwycięstwa. [VIDEO]

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

Poruszające wykonanie piosenki Eda Sheerana dało Kornelii Sadowskiej bilet do kontynuowania muzycznej przygody w ?The Voice Kids?.

?Give Me Love?  przepustką do zwycięstwa. [VIDEO]

Poruszające wykonanie piosenki Eda Sheerana dało Kornelii Sadowskiej bilet do kontynuowania muzycznej przygody w „The Voice Kids”.

Fantastyczny występ 13-letniej stargardzianki poruszył nie tylko jurorów, ale również publiczność zgromadzoną na widowni. Kornelia wzięła udział w 3.odcinku „Przesłuchań w ciemno”.

Brawurowe wykonanie przeboju brytyjskiej gwiazdy pop daje szansę uczennicy MDK na karierę muzyczną, podobną do Roksany Węgiel, Viki Gabor i Sary James.

„Jesteśmy wzruszeni, szczęśliwi i dumni. Wciąż jest w nas dużo mega pozytywnych emocji” - na gorąco skomentowała występ córki, mama-Agnieszka Sadowska.

„Jestem z siebie bardzo zadowolona. Uważam, że poszło mi całkiem nieźle, ale najbardziej cieszę się z tego, że zostałam tak dobrze przyjęta przez jury i publiczność” - podsumowuje swój występ młoda wokalistka.

Kornelia Sadowska swoją muzyczną przygodę rozpoczęła w wieku 5 lat. Wtedy to trafiła do MDK i zaczęła się kształcić pod skrzydłami Ewy Krysian. Jest laureatką wielu festiwali muzycznych w kraju i za granicą. Jest też stypendystką i laureatką nagrody dla młodych artystów, którą ufundował prezydent Stargardu-Rafał Zając. Kornelia Sadowska oprócz muzyki interesuje się również sportem. Uwielbia snowboard i deskorolkę. W 2022 roku brała udział w preselekcjach na Eurowizję Junior. W programie „The Voice Kids” na swoją mentorkę wybrała Cleo. Mamy nadzieję, że duet tych dwóch zdolnych i pięknych kobiet odniesie zwycięstwo. Trzymamy mocno kciuki!

 

Foto: Kornelia Sadowska
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dzień Pionierów 12.05.2024. Fotorelacja