Dzisiaj jest: 23.3.2023, imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

Głosuj na Park&Ride

Dodano: 2 miesiące temu
Redakcja poleca!

W ubiegłym roku Stargardzkie Centrum Nauki FILARY zwyciężyło w ogólnopolskim konkursie „Inwestycja z perspektywą”.

Głosuj na Park&Ride

W ubiegłym roku Stargardzkie Centrum Nauki FILARY zwyciężyło w ogólnopolskim konkursie „Inwestycja z perspektywą”. Teraz kolejny projekt z naszego miasta ma szansę na wygraną. Tym razem do rywalizacji stanął Park&Ride. Już można głosować na ten ogromny parking z udogodnieniami dla kierowców i rowerzystów.
 

W konkursie biorą udział projekty z całej Polski. Każdy z nich powstał również dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej. Wszystkie inwestycje można znaleźć tutaj. Oddanie głosu na nasz Park&Ride jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć tutaj i przepisać kod captcha. Nie trzeba podawać żadnych dodatkowych danych. Głosowanie trwa do 10.02. (piątek) do 16:00. Zwycięzców tegorocznej odsłony konkursu poznamy 27.01. (poniedziałek). Organizatorem plebiscytu jest Serwis Samorządowy Polskiej Agencji Prasowej.
 

P&R to znacznie więcej niż miejsca postojowe dla samochodów osobowych. Przy świeżo wyremontowanej ul. Barnima jest też parking dla autokarów turystycznych, wiaty, stojaki i boksy dla rowerów, ładowarka do elektryków, kompresory do pompowania, odkurzacz i punkt na nieczystości dla autobusów i kamperów. Teren wzbogaciły nowe drzewa i krzewy w imponującej liczbie 750. Więcej o naszej kolejnej „inwestycji z perspektywą” można przeczytać tutaj.

                Urząd Miejski w Stargardzie

Źródło: Urząd Miejski w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Arka Gdynia-PGE Spójnia Stargard. Galeria