Dzisiaj jest: 28.1.2023, imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Awanse i nagrody dla stargardzkich policjantów

Dodano: 2 miesiące temu Autor:

Dzisiaj w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie odbyła się uroczysta zbiórka, na której Komendant Powiatowy Policji w Stargardzie wręczył awanse na wyższe stopnie policyjne.

Awanse i nagrody dla stargardzkich policjantów

Dzisiaj w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie odbyła się uroczysta zbiórka, na której Komendant Powiatowy Policji w Stargardzie wręczył awanse na wyższe stopnie policyjne. Dzisiejszy dzień był okazją, aby podziękować funkcjonariuszom Policji za ich służbę i zaangażowanie oraz za trud włożony w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu stargardzkiego.
 

Komendant Powiatowy Policji w Stargardzie insp. Sławomir Bober w towarzystwie swoich zastępców, kadry kierowniczej wręczył funkcjonariuszom akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. Dzisiejsza uroczystość rozpoczęła się złożeniem meldunku Komendantowi Powiatowemu Policji w Stargardzie przez dowódcę uroczystości. Z okazji obchodzonego Święta Niepodległości nominacje na wyższe stopnie policyjne otrzymało 18 funkcjonariuszy: 3 w korpusie aspirantów oraz 15 w korpusie podoficerów. Dwoje funkcjonariuszy otrzymało nagrody motywacyjne za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych.

Komendant w swoim przemówieniu pogratulował i podziękował policjantom za dobrą służbę i zaangażowanie oraz życzył dalszych sukcesów.


     KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard. Galeria