Dzisiaj jest: 6.10.2022, imieniny: Artura, Fryderyki, Petry

Ekologia i czystość idą w parze z pieniędzmi. [VIDEO]

Dodano: 3 tygodnie temu Autor:
Redakcja poleca!

50 000 złotych i tytuł „Polskiej Stolicy Recyklingu” to jedne z nagród w projekcie fundacji „Odzyskaj Środowisko”, w którym bierze udział Stargard.

Ekologia i czystość idą w parze z pieniędzmi. [VIDEO]

50 000 złotych i tytuł „Polskiej Stolicy Recyklingu”  to jedne z nagród w projekcie fundacji „Odzyskaj Środowisko”, w którym bierze udział Stargard. 

Żeby zawalczyć o nagrody, wystarczy poważnie podejść do tematu zbiórki śmieci elektrycznych. 

 

Podstawowym założeniem konkursu jest zebranie jak największej ilości odpadów niebezpiecznych, czyli takich, które zagrażają i nam, i środowisku. Sprzęt elektryczny należy zebrać do 30.11.2022 roku.
 

Nadrzędnym celem ogólnopolskiego programu „Elektryczne śmieci” jest poprawienie wiedzy ekologicznej Polaków i propagowanie wiedzy na temat właściwej segregacji zużytego sprzętu elektrycznego i substancji niebezpiecznych, które się w nim znajdują. 

 

Czy Stargard może zostać  „Polską Stolicą Recyklingu”

50 000 tysięcy złotych dla jednej  z miejskich placówek oświatowych i tytuł „Polskiej Stolicy Recyklingu” dla Stargardu. O tym, co możemy zrobić, żeby nagrody trafiły właśnie do nas rozmawiają -  Beata Łaptuta i Julita Siek z Zarządu Usług Komunalnych.
 


 


Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz. Photos by Paweł Zdziech