Dzisiaj jest: 9.12.2022, imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

Hip Hopowa sobota. Kubańczyk na zakończenie. [VIDEO]

Dodano: 3 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

6 wykonawców, a widownia czekała na tego jednego, swojego, ze Stargardu-Kubańczyka.

Hip Hopowa sobota. Kubańczyk na zakończenie. [VIDEO]

Wczoraj (27 sierpnia) na Stadionie LKS w Stargardzie odbył się koncert „Hip hop”. Na scenie wystąpili: Tede, Wiatr, Margaret, Trill Pem, Mr. Polska oraz  Kubańczyk. Wydarzenie poprowadził Żelu Żelson.

Na początku zaśpiewał Wiatr. W wykonaniu rapera mogliśmy usłyszeć m.in. utwór „Testarossa”, „Iglo” czy „Merkury”. Artysta zarapował także nowy kawałek -„Aura” - który napisał razem z Gromee.

Następnie na scenie wystąpił Trill Pem. Zaśpiewał swoje znane utwory, m.in. „blok”, „41922” czy „Ey Znowu To Mam”.

Jako trzeci zaprezentował się Tede. Raper wykonał m.in. kawałek „Ja będę tańczył” oraz „Pażałsta”. Swoją energią zaraził większość fanów.

O 21:10 pojawiła się Margaret. Na artystkę czekała całkiem spora grupa widzów, która mogła usłyszeć m.in. utwór „Ej chłopaku”. Margaret zaśpiewała także piosenkę z 2014 roku „Cool me down”. Piosenkarka opowiedziała historię powstania numeru „Przebiśniegi”. Na koniec występu wykonała swój cover do piosenki Justina Bibera „Stay”.

Później scenę rozgromił Mr. Polska swoim numerem „Złote Tarasy”. Raper wykonał także m.in. kawałek „Pistolet”.

Całe wydarzenie uświetnił swoją obecnością stargardzianin raper Kubańczyk. Na artystę czekała cała publiczność. Gwiazdor zaśpiewał lubiany przez widzów kawałek „Stargard” oraz „Ostatni raz zatańczysz ze mną”.

Festiwal znów nie zawiódł stargardzian. Organizatorzy zadbali o dobre nagłośnienie oraz oświetlenie. Nie zabrakło miejsc z napojami i ciepłymi przekąskami. 

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Parada Mikołajów. Galeria