Dzisiaj jest: 9.12.2022, imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

Koncertowy piątek, czyli Summer Disco

Dodano: 3 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

Piątkowy wieczór w rytmach ?Summer Disco?.

Koncertowy piątek, czyli Summer Disco

Wczoraj (26 sierpnia) na Stadionie LKS w Stargardzie odbył się koncert „Summer Disco”. Na scenie wystąpili: Piękni i Młodzi, Bazyleek, Twoja Ex oraz zespół Playboys.

Jako pierwsza zaśpiewała Twoja Ex. W jej wykonaniu mogliśmy usłyszeć takie utwory jak: „ Lato gorące”  czy „Motyle”. Artystka swoją niesamowitą energią rozweseliła publiczność.

Kolejny piosenkarz też nie zwalniał z tempa. Bazyleek zaprosił fanów na scenę. Kilkuosobowa grupa widzów tańczyła razem z nim.
  
Występ Playboys’ów okazał się hitem. Zespół wykonał m.in. utwór „Jak To Się Stało”, zbierając pod sceną tłumy.

Ostatni zaśpiewali Piękni i Młodzi. To oni rozgrzali scenę. Ich utwór „Jak w bajce”  spodobał się publiczności, a oni pokazali, że wieczór należy do nich.
 
Całe wydarzenie było utrzymane w modnym teraz klimacie festiwalowym. Na imprezie wydzielone były strefy gastronomiczne. Nie zabrakło także atrakcji dla dzieci. Najmłodsi mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Minionkiem, pomalować twarze lub pobawić się na dmuchanym placu zabaw. O bezpieczeństwo ludzi zadbała ochrona oraz policja. 

Bardzo dobre nagłośnienie, kultowi artyści oraz duża różnorodność programu sprawiły, że było to znakomite wydarzenie. 

Link do galerii: TUTAJ

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Parada Mikołajów. Galeria