Dzisiaj jest: 20.7.2024, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Action otworzy sklep w Stargardzie?

Dodano: 2 lata temu Autor:
Redakcja poleca!

Aktualnie w Stargardzie prowadzone są dwie inwestycje na obiektach handlowych, które wkrótce udostępnią swoją powierzchnię najemcom.

Action otworzy sklep w Stargardzie?

Aktualnie w Stargardzie prowadzone są dwie inwestycje na obiektach handlowych, które wkrótce udostępnią swoją powierzchnię najemcom. Wszystko wskazuje na to, że w Stargardzie swój sklep otworzy sieć Action.

Jeden inwestor prowadzi w tym samym czasie dwie duże inwestycje budowlane w Stargardzie, które zapewnią nową powierzchnię handlową w naszym mieście. Aktualnie trwa rozbudowa kompleksu handlowego w Lipniku, który już teraz wynajmuje całą powierzchnię wynoszącą 18 845 m2. Znajdują się tam takie sklepy jak Castorama, MediaExpert, Tedi, Pepco, Sinsay, Sizeer, CCC, Deichmann, HalfPrice, Cropp, House, Smyk czy Cukiernia Sowa. Inwestycja, która powiększy park o 6 246 m2 ma zakończyć się w październiku. Z nieoficjalnych informacji wynika, że pojawią się tam sklepy: Carry, C&A, Reserved, Netto, Komfort i Rossmann.

 


Firma Europrojekt Gamma Saller Polbau, która rozbudowuje kompleks w Lipniku, zleciła również remont obiektu handlowego przy ul. Kościuszki w Stargardzie, który dotychczas był zagospodarowany przez Castoramę. Na placu budowy widać już postępy, pojawiły się szklane witryny, które wskazują, że obiekt podzielony jest na kilka części. Zapewne znajdzie się w nim kilka sklepów, których nazw nie chce zdradzać inwestor.
 


Być może w jednej z dwóch wspomnianych lokalizacji pojawi się sklep holenderskiej sieci Action. Na stronach internetowych pojawiło się ogłoszenie dotyczące zatrudnienia kierownika sklepu tej sieci właśnie w naszym mieście. Sieć rozwija się bardzo dynamicznie. Swój pierwszy sklep na Pomorzu Zachodnim otworzyła w 2020 roku w Szczecinie, a dziś funkcjonują już 4 sklepy w stolicy województwa zachodniopomorskiego. W lutym Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska w rozmowie z HandelExtra.pl powiedział, że to dopiero początek ekspansji w Polsce. - W 2022 r. chcemy zwiększyć zarówno liczbę placówek, jak i rozwinąć sieć dystrybucji- powiedział Sławomir Nitek. - Mogę śmiało stwierdzić, że jesteśmy dopiero na początku ekspansji w Polsce. Bardzo starannie wybieramy przyszłe lokalizacje, analizując liczbę potencjalnych klientów oraz biorąc pod uwagę na przykład możliwości dojazdu czy liczbę miejsc parkingowych. Interesują nas tak samo duże miasta, jak i mniejsze ośrodki. Chcemy, aby sklepy były blisko klientów, niezależnie od ich miejsca zamieszkania. Głównym celem jest umocnienie się w 2022 r. i utrzymanie silnej ekspansji w Polsce- dodał dyrektor generalny Action, który do niedawna szefował sieci Netto Polska.

Action to najszybciej rozwijająca się firma sprzedająca artykuły niespożywcze w Europie. Pochodzi z Holandii, ale jej produkty można kupić w ponad 2000 sklepach w 10 krajach. "Niskie ceny, duży uśmiech"- to firmowe motto sieci. Oferowany asortyment jest szeroki i regularnie zmieniający się, obejmuje 6000 produktów w 14 kategoriach. W lipcu w Kielcach otwarty został 200. market sieci w Polsce.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Podsumowanie akcji Rowerowa Stolica Polski - Stargard 2024. Fotorelacja