Dzisiaj jest: 3.10.2022, imieniny: Bogumiła, Gerarda, Józefy

Kino Helios - repertuar [17.06 - 23.06]

Dodano: 4 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

Najbliższy tydzień w kinie Helios nie zaskoczy mnogością premier, ale te, które zaoferowało kino, na pewno przypadną Wam do gustu. Zapraszamy do zapoznania się repertuarem.

Kino Helios - repertuar [17.06 - 23.06]

Najbliższy tydzień w kinie Helios nie zaskoczył mnogością premier, ale te, które zaoferowało kino, na pewno przypadną Wam do gustu. Zapraszamy do zapoznania się repertuarem.

PRZEDPREMIERA:

CZARNY TELEFON
Sadystyczny morderca porywa 13-letniego chłopca i więzi w dźwiękoszczelnej piwnicy. Dziecko próbując się wydostać, woła o pomoc jednak jego krzyki nie są dla nikogo słyszalne. Wszystko nabiera dla niego nowego sensu gdy wiszący na ścianie telefon zaczyna dzwonić a głosy, które słyszy, są głosami poprzednich ofiar. Czy uda mu się przeżyć i uciec?


PREMIERY:

BUZZ ASTRAL
To najnowsza animacja Disney i Pixar. Historia Buzza Astra – postaci, która była pierwowzorem kultowej zabawki – Strażnika Kosmosu. To piękna animacja pełna przygód i zwrotów akcji.

ŻYWY
To zbiór prawdziwych historii ludzi, którzy spotkali w swoim życiu Boga. Poznamy niewierzącego studenta medycyny oraz młodą kobietę, która straciła ukochanego. Ich życiowe sytuacje doprowadziły do zbliżenia się do Niego.

Ponadto na dużym ekranie nadal możecie zobaczyć takie filmy jak: JURASSIC WORLD: Dominion, NKRĘCONY TATA, JEŻYK I PRZYJACIELE, TOP GUN: MEVERICK,  DOKTOR STRANGE w multiwersum obłędu, MEN, PAN WILK i  SPÓŁKA. Bad Guys.


PROJEKTY SPECJALNE

KINO KONESERA [20.06. g. 18.00]

LINGUI
Poruszający film o więzi, jaka łączy matkę i córkę. Doceniony przez krytyków na festiwalu w Cannes. Historia wprost z gorącej Afryki. Życie tam nie jest łatwe, doskonale wie o tym kobieta samotnie wychowująca nastoletnią córkę. Stara się, aby przyszłość jej dziecka była lepsza. Wszystko się zmienia w momencie gdy nastolatka zachodzi w ciążę, którą chce usunąć. Jak potoczą się ich losy?

KULTURA DOSTĘPNA [23.06. g. 13.00 i g. 18.00]

INNI LUDZIE
W czasach gdy ludzi łączy kredyt, a nie miłość, pojawia się chęć prawdziwego uczucia i bliskości. Tak też jest z Iwoną, która jest mężatkom oraz Kamilem, który marzy o karierze rapera a nadal mieszka z mamą. Ich znajomość wydaje się być znaczenia jednak będzie miała ogromny wpływ na oboje.

MARATON HORRORÓW [24.06. g. 23.00]

Noc strachu w kinie? Czemu nie. Już niebawem w kinie Helios zostaną wyświetlone cztery straszne filmy, z czego aż trzy będą pokazami przedpremierowymi! 
- GRZESZNICA (przedpremierowo)
- MEN
- NIEWINIĄTKA (przedpremierowo)
- ONI KRYJĄ SIĘ W MROKU (przedpremierowo)


Cały repertuar Helios w Outlet Park Szczecin: TUTAJ
Nie zapomnijcie, że im wcześniej kupicie bilety, tym będą one tańsze. Cennik: TUTAJ
Kino Helios zaprasza na swoje strony: Szczecin Helios Outlet Park oraz Szczecin Helios CHR Kupiec.

 

Materiał sponsorowany

Źródło: Kino Helios
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz. Photos by Paweł Zdziech