Dzisiaj jest: 4.10.2023, imieniny: Edwina, Rosławy, Rozalii

Filmowy Dzień Dziecka w kinach Helios!

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!

Sieć kin Helios zaprasza najmłodszych widzów na wyjątkowe seanse filmowe z atrakcjami.

Filmowy Dzień Dziecka w kinach Helios!

Sieć kin Helios zaprasza najmłodszych widzów na wyjątkowe seanse filmowe z atrakcjami. Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka w dniach 28-29 maja i 1 czerwca na dzieci czekać będą niepowtarzalne wrażenia w ramach pełnego konkursów, nowości filmowych oraz animacji rodzinnego wydarzenia!

W sieci kin Helios ten okres zawsze wiąże się z emocjonującymi, specjalnymi pokazami dla widzów w każdym wieku! W ramach atrakcji zaplanowano przede wszystkim bogaty repertuar premierowych filmów. Jedno jest pewne: te trzy dni przyniosą mnóstwo dobrej zabawy.

Wśród propozycji znalazła się między innymi animacja „DOGTANIAN. PSI MUSZKIETERIER”, w której główny bohater marzy, by pójść w ślady ojca i dołączyć do straży króla. Wraz ze słynnymi muszkieterierami będzie musiał obronić króla przed spiskiem nikczemnego kardynała Richelieu. Ta psia drużyna podbije kina! „PAN WILK i SPÓŁKA. BAD GUYS” udowadnia, że nigdy nie było takich pięciu przyjaciół o złej sławie jak: błyskotliwy kieszonkowiec, Pan Wilk, włamywacz Pan Wąż, mistrz kamuflażu, Pan Rekin, Pan Pirania i hakerka o ciętym języku, miss Tarantula. Kiedy złoczyńcy zostają w końcu złapani, Pan Wilk zawiera umowę - aby uratować ich wszystkich od kary więzienia postanawia, że będą dobrymi obywatelami. Czy im się to uda? „DETEKTYW BRUNO” to natomiast mądra i radosna rozrywka dla widzów od lat 2 do 102! Ośmioletni Oskar najbardziej lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Mieszka w rodzinnym domu dziecka, gdzie jest mu dobrze, ale tęskni za rodzicami. Kiedy odkrywa pozostawioną przez nich zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu postanawia ruszyć na poszukiwania…


W dniach 28-29 maja i 1 czerwca kina Helios w całej Polsce będą należały do dzieci! Poza najnowszymi premierami, na najmłodszych czekają również konkursy z nagrodami, atrakcje w holach kin oraz mnóstwo dobrej zabawy. Do zobaczenia w kinie podczas filmowego Dnia Dziecka. Szczegóły oraz bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/dziendziecka2022.

 

Materiał sponsorowany

Źródło: Kino Helios
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Piknik Naukowy Szlakiem Gryfików. Fotorelacja