Dzisiaj jest: 25.9.2022, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Wytańczone mistrzostwo

Dodano: 4 miesiące temu
Redakcja poleca!

Sukces tancerek ze stargardzkiej szkoły Alfa-Astra.

Wytańczone mistrzostwo

Sukces tancerek ze stargardzkiej szkoły Alfa-Astra. Panie wywalczyły wicemistrzostwo Europy na turnieju World Artistic Dance Federation w Warszawie. Doskonale zaprezentowały się w konkurencji Synchro Latin Large Teams Masters.
 

Tancerki spotykają się na zajęciach już od kilku lat. Treningi odbywają się 2-3 razy w tygodniu. To czas na naukę kroków i figur, ale także doskonalenie techniki i dynamiki ruchu. W tańcach grupowych równie ważne jest zgranie wszystkich członków zespołu. Panie na co dzień trenują pod okiem Łukasza Szczerbińskiego, który na turniej w stolicy przygotował i opracował mistrzowską choreografię „Tribute Michael”.
 

Grupa Latino Sport wystartowała w składzie: Karolina Okoń, Agnieszka Kamyk, Agnieszka Król, Agnieszka Lisowska, Anna Dąbrowska-Paradowska, Elwira Nawrocka, Ewelina Sobolewska-Łukaszczuk, Katarzyna Waszak, Katarzyna Majorek, Marta Dobrychłop, Marzena Król, Milena Niepsuj-Borowska i Renata Ogórek.
 

Zdjęcia: Alfa-Astra Stargard

            URZĄD MIASTA W STARGARDZIE

Autor foto: Anna Wardal

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
W drodze po medal. Fotorelacja cz.2