Dzisiaj jest: 27.5.2022, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Mieszkanie dla Dużej Rodziny

Dodano: 2 tygodnie temu

3-pokojowy lokal o powierzchni ponad 70 m2 czeka na tych, którzy wychowują czworo lub więcej dzieci.

Mieszkanie dla Dużej Rodziny

3-pokojowy lokal o powierzchni ponad 70 m2 czeka na tych, którzy wychowują czworo lub więcej dzieci. Co ważne, ubiegać się o to mieszkanie mogą także rodziny z trójką dzieci, niebędące w stanie w ramach własnych możliwości i zasobów zapewnić odpowiednich warunków do ich wychowywania. Przyjmowanie wniosków ruszy już 16.05. (poniedziałek).
 

Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego przygotowało kolejne mieszkanie dla stargardzian w ramach programu „Duża Rodzina”. Lokal znajduje się w dobrze zlokalizowanym budynku wielorodzinnym przy ul. S. Czarnieckiego 19. W pobliżu są przedszkola, szkoły, parki z placami zabaw, przystanki autobusowe i sklepy. Poza trzema pokojami w mieszkaniu na II piętrze do dyspozycji pozostaje też kuchnia i łazienka. Całość jest wyremontowana.
 

Nowi lokatorzy w razie potrzeby będą mogli korzystać także z systemu obniżek czynszu. Co istotne – takie ulgi można łączyć z dodatkiem mieszkaniowym z MOPSu. Dokumenty o przydział lokalu można składać od 16.05. (poniedziałek) do 31.05. (wtorek). Zgłoszenia są przyjmowane w Biurze Przydziału i Zamiany Mieszkań (Punkt Obsługi Klienta) al. Żołnierza 11a od poniedziałku do piątku 8:30-15:30. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj i tutaj.
 

Zdjęcie: STBS/archiwum

            URZĄD MIASTA W STARGARDZIE

Autor foto: Anna Wardal

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
ArtFestiwal 2022 cz.1. Galeria