Dzisiaj jest: 24.5.2024, imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Dozwolone do lat 19 ? eliminacje

Dodano: 2 lata temu
Redakcja poleca!

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki ?Dozwolone do lat 19?.

Dozwolone do lat 19 ? eliminacje

Już od 20 lat młodzi uzdolnieni wokaliści z całego kraju pokazują swoje umiejętności w Stargardzie. Młodzieżowy Dom Kultury czeka na solistów, duety i zespoły – również z naszego miasta, które chcą się zaprezentować w tegorocznej odsłonie wydarzenia. Najważniejsza zasada – nikt z występujących nie może mieć więcej niż tytułowe 19 lat.
 

Zgłoszenia są przyjmowane przez internet. Szczegółowe informacje i regulamin można znaleźć tutaj. Młodzi artyści zostaną podzieleni na kilka kategorii wiekowych. Maksymalna liczba wokalistów w zespole to 8 osób. Aby dać sobie szansę na udział w finale, najpierw trzeba przejść zdalne eliminacje. Wraz ze zgłoszeniem należy przesłać nagranie z występem. Wystarczy zaśpiewać jedną piosenkę w języku polskim. Wokaliści mogą używać mikrofonu, ale nie jest to konieczne.
 

Eliminacje potrwają do 10.04. (niedziela). 27.04. (środa) zaplanowano ogłoszenie listy finalistów, którzy miesiąc później spotkają się na dużej scenie Stargardzkiego Centrum Kultury. Finał festiwalu odbędzie się 28.05. (sobota) w Teatrze Letnim w Parku Chrobrego.

          URZĄD MIASTA W STARGARDZIE

Autor foto: Anna Wardal

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dzień Pionierów 12.05.2024. Fotorelacja