Dzisiaj jest: 3.12.2021, imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Zagłosuj na FILARY

Dodano: tydzień temu

Stargardzkie Centrum Nauki bierze udział w konkursie „Inwestycja z perspektywą”.

Zagłosuj na FILARY

Do ogólnopolskiej rywalizacji zgłoszonych zostało kilkadziesiąt projektów z wszystkich województw. Mieszkańców naszego miasta nie trzeba wprawdzie przekonywać, że SCN jest tytułową inwestycją z perspektywą. Pora, żeby przekonali się o tym również inni.
 

Głosowanie jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć tutaj i znaleźć na liście SCN. Nie trzeba podawać żadnych dodatkowych danych. Wszystkie projekty wraz z opisami są tutaj – każda inwestycja została dofinansowana z funduszy unijnych. Tutaj można też przeczytać więcej na temat atrakcji, które kryją się w FILARACH. Głosowanie trwa do 19.12. (niedziela). W poniedziałek (20.12.) poznamy ostateczne wyniki, ale postępy można sprawdzać na bieżąco.
 

Organizatorem konkursu jest Polska Agencja Prasowa. Na zwycięzców czekają statuetki, a projekt z największą liczbą głosów odwiedzi reporter PAP, który udokumentuje konkretną inwestycję.

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny - Na ludową nutę. GALERIA