Dzisiaj jest: 3.12.2021, imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Chabry na podium

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!

Sukces Zespołu Wokalnego „Chabry”.

Chabry na podium

Nasze panie zajęły pierwsze miejsce w Międzynarodowych Muzycznych Zmaganiach Seniorów, które odbyły się w Szczecinie. Chabry na co dzień działają w Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Można do nich dołączyć.
 

Jak podkreślają same wokalistki, już kwalifikacja do udziału w rywalizacji była dużym wyróżnieniem. Jednak Chabry nie spoczęły na laurach. Intensywna praca nad repertuarem i niezliczone próby zaowocowały uznaniem jury. To powód do dumy, a jednocześnie motywacja do dalszych ćwiczeń. Stargardzianie doskonale znają Chabry z UTW. Ich występy towarzyszom wielu miejskim imprezom.
 

Uniwersytet Trzeciego Wieku cały czas rekrutuje. Można dołączyć do Chabrów, albo znaleźć dla siebie coś innego – np. taniec, naukę języków obcych, zajęcia sportowe. Zapisy trwają do końca listopada. To bardzo proste – wystarczy wypełnić deklarację, dołączyć dwa zdjęcia i wnieść opłatę wpisową. Więcej informacji tutaj.
 

Zdjęcie: FB/Chabry

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny - Na ludową nutę. GALERIA