Dzisiaj jest: 7.3.2021, imieniny: Flicyty, Kajetana, Pauli

Kupują lokalnie i wygrywają

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!

Pierwsi laureaci konkursu „Stargard kupuje lokalnie” odebrali już swoje vouchery.

Kupują lokalnie i wygrywają

Jak zapowiadają, jeszcze dzisiaj wybiorą się na zakupy u stargardzkich przedsiębiorców. Mają do wydania 250 zł na dowolne produkty i usługi w firmach dostępnych na platformie www.kupujlokalnie.stargard.pl. Cały czas można też zgłaszać się do drugiej tury i dać sobie szansę na wygraną.
 

W pierwszej odsłonie spośród prawie 120 zgłoszeń wybrano 50. Bony na 250 zł trafią teraz do mieszkańców, którzy zrobili zakupy w Stargardzie za minimum 50 zł, wymyślili hasło promujące lokalne kupowanie i wysłali swoje propozycje e-mailowo lub wrzucili do skrzynek w UM przy ul. S. Czarnieckiego, w Ratuszu albo w SCK. W przyszłym tygodniu poznamy kolejnych laureatów konkursu. Zgłoszenia do drugiej odsłony zabawy są przyjmowane do niedzieli (24.01.).
 

Jak wygrać voucher?

- Zrób w Stargardzie zakupy lub zapłać za usługę minimum 50 zł (w każdym sklepie lub punkcie oprócz dyskontów spożywczych i sklepów wielkopowierzchniowych; w tę kwotę nie wliczamy alkoholi i wyrobów tytoniowych). Paragony można łączyć – ich suma musi wynosić minimum 50 zł.

- Zrób ksero albo zdjęcie paragonu/ów lub faktur/y – oryginały zachowaj do późniejszej weryfikacji.

- Wymyśl krótkie hasło, które promuje lokalne zakupy. To proste! Wystarczy nawet jedno zdanie.

- Kopię paragonu/ów lub faktur/y wraz z hasłem i swoimi danymi: imieniem, nazwiskiem, telefonem kontaktowym i adresem e-mail dostarcz w najwygodniejszy dla siebie sposób: e-mailowo (paragon@um.stargard.pl) lub osobiście wrzuć w zaklejonej kopercie do skrzynek w Urzędzie Miejskim przy ul. S. Czarnieckiego 17, w Ratuszu lub w sekretariacie SCK przy ul. J. Piłsudskiego 105.
 

Spośród nadesłanych zgłoszeń w każdym tygodniu jury wybierze 50 zwycięzców, którzy otrzymają vouchery o wartości 250 zł. Laureaci będą mogli wykorzystać je na kolejne zakupy produktów lub usługi, ale już tylko u przedsiębiorców z platformy www.kupujlokalnie.stargard.pl. Konkurs trwa do 14.02. (niedziela).

Regulamin i lista wszystkich firm, w których można zrealizować vouchery są tutaj. Szczegółowe informacje także pod nr tel. 91 577 09 01, 91 578 63 62 i 91 578 10 61.
 

Zdjęcia: UM w Stargardzie

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
III KONKURS PIOSENKI "Złoty Mikrofon" - wręczanie nagród. Galeria