Dzisiaj jest: 7.8.2020, imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana

Kino Helios – repertuar [31.07-06.08]

Dodano: tydzień temu Autor:
Redakcja poleca!

Sierpień na horyzoncie.

Kino Helios – repertuar [31.07-06.08]
Pogoda w naszym regionie w dalszym ciągu dopisuje, co nie nastraja do odwiedzenia kina. Jak przewidzieliśmy hitem od ubiegłego tygodnia jest animacja „Scooby Doo!. A w tym tygodniu coś dla dorosłych, pierwsza premiera z najwyższej półki – „Nieobliczalny”.
 
PREMIERY

1.    „Nieobliczalny”. Amerykański thriller z dawno nie widzianym na ekranie Russellem Crowe. Pamiętamy go z takich hitowych pozycji jak: „Gladiator”, „Piękny umysł”, „Informator”, „Człowiek ringu”. Crowe to laureat Oscara, Złotych Globów, BAFTY i wielu innych nagród.
Przepełniony gniewem i nienawiścią do świata, kipiący rządzą wymierzenia sprawiedliwości za wszystkie swoje nieszczęścia, tylko czeka na znak od losu -  to rola jaką wyznaczono Rassellowi Crowe w tym filmie. A jego ofiarą staje się Rachel, która tylko zatrąbiła na niego na światłach. Impuls ten staje się walką na śmierć i życie tej kobiety i jej rodziny.
2.    „Furie”. Kolejny horror na letnie wypady do kina. I jak zawsze w filmach tego gatunku – stawką jest życie. W rolach głównych: Airlie Dodds, Linda Ngo, Taylor Ferguson. Produkcja pochodzi z dalekiej Australii.

PROJEKTY SPECJALNE

1.    Już jutro na 18.00 kino Helios zaprasza na nowy projekt: Helios na scenie. Zobaczymy w nim „Inne rozkosze”, dzieło duetu Pilch/Więcek. Spektakl nagrany w krakowskim Teatrze Stu. Jak przyjmie widownia nowy projekt? Zobaczymy. 
2.    W poniedziałkowym (03.08), Kinie Konesera zobaczymy amerykański film „Richard Jewell”
Reżyserem jest Clint Eastwood, więc nie powinniśmy się zawieść.
3.    30 lipca w ramach projektu Kultura Dostępna nie lada gratka dla miłośników jazzu – „Ikar. Legenda Mietka Kosza”. Historia człowieka, który w dzieciństwie traci wzrok, odkrywa jazz i postanawia zostać najlepszym pianistą. To film nie tylko o muzyce, tragicznie przerwanej śmiercią, ale i o relacjach damsko – męskich. W rolach głównych: Dawid Ogrodnik , Justyna Wasilewska, Piotr Adamczyk. 
4.    A 5 sierpnia to co nasze Panie lubią najbardziej, czyli Kino Kobiet. Juliette Binoche w filmie „Jak być dobrą żoną”. Produkcja miała swoją premierę w ubiegłym tygodniu (opis). A do filmu oczywiście mnóstwo dodatkowych atrakcji. 

Projekt Hit za 10! pozwoli nam na obejrzenie lub przypomnienie produkcji, które wystarczy wymienić z tytułu: „Na noże”, „Harry Potter i kamień filozoficzny”, „Niewidzialny człowiek”, „Dżentelmeni”, „Naprzód”, SONIC. „Szybki jak błyskawica”

Pozostają oczywiście produkcje z poprzednich tygodni ze „Scooby Doo! na czele . Cały repertuar: TUTAJ

Nie zapomnijcie oczywiście o możliwości wynajęcia sali – Przejmij kino ze swoją paczką, powrotu do przeszłości, tej trochę dalszej – Złota Kolekcja Filmowa.

I na koniec pamiętajcie, że im wcześniej kupicie bilety, tym będą one tańsze.

Kino Helios zaprasza na swoje strony: Szczecin Helios Outlet Park oraz Szczecin Helios CHR Kupiec

 
Źródło: Kino Helios
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargard. Obchody 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. FOTORELACJA