Dzisiaj jest: 7.8.2020, imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana

Sierpień we Współczesnym

Dodano: tydzień temu Autor:
Redakcja poleca!

W sierpniu wracamy do gry!

Sierpień we Współczesnym

Tym hasłem Teatr Współczesny zaprasza swoich miłośników po długiej, covidowej przerwie do siebie. Co prawda jeszcze w reżimie sanitarnym, ale dla spragnionej występów na żywo widowni, nie będzie to bariera, nie do pokonania. Tym bardziej, że na Fb gorąca i radosna atmosfera z powodu powrotu.

Repertuar na najbliższy miesiąc przedstawia się następująco:

Michele Riml
SEKS DLA OPORNYCH 
Reżyseria: Justyna Celeda

Małżeństwo z 25-letnim stażem wyjeżdża na weekend do luksusowego hotelu. Zabierają ze sobą poradnik „Seks dla opornych”, który ma pomóc na nowo rozpalić ich życie intymne i uratować związek. Czy terapia przyniesie oczekiwane rezultaty?
„Seks dla opornych” – to dowcipna komedia, pełna trafnych spostrzeżeń o kobiecych i męskich pragnieniach – nie tylko tych, których spełnienie odbywa się w łóżku. Spektakl zagrany ponad sto razy przy pełnej widowni, ma swoich wiernych fanów, którzy widzieli go już kilkakrotnie. (Duża Scena, 90 min)

Link do wydarzenia: TUTAJ


 

Siemion Złotnikow
PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY 
Realizacja i wykonanie: Joanna Matuszak i Arkadiusz Buszko

Przezabawna komedia na aktorski duet. On i ona spotykają się na randce, która zaczyna się… fatalnie. Po serii kłótni i obelg, włączają płytę „Love story” i… zaczynają jeszcze raz. Oboje muszą przecież dokonać wyboru pomiędzy dalekim od doskonałości partnerem, a samotnością. (Duża Scena, 65 min)

Link do wydarzenia: TUTAJ


 

Malina Prześluga
WSZYSTKO JEST DOBRZE, JESTEŚMY SZCZĘŚLIWI 
Reżyseria: Natalia Sołtysik

Dawno, dawno temu ludzie byli bardzo szczęśliwi. Tak szczęśliwi, że nie wiedzieli, co robić z życiem. Dlatego wymyślali sobie różne ciekawe hobby. Na przykład sweterki dla kur robione na drutach. Można było zamówić dla swojej kury sweter w wybranym kolorze i fasonie. Naprawdę, poszukajcie w google, hens in sweaters. Albo tak zwane wychowanie bez pieluch. Pracy przy tym było co nie miara. Ale przecież pupa dziecka oddychała! I to było ważne! To było ważne w wychowaniu bez pieluch! Fakt, że samo dziecko oddycha, był zwyczajny, był oczywisty, pomijany w myślach. Oddychała pupa. A przecież jej syn mógł nie oddychać. Co nie? (Duża scena, 75 min)

Link do wydarzenia: TUTAJ


 

Piotr Domalewski, Żelisław Żelisławski
BYĆ JAK BEATA 
Reżyseria: Magda Miklasz

Muzyczne show jakiego jeszcze nie było. Spektakl, który wzruszył i rozbawił do łez samą Beatę Kozidrak. Zachwyt publiczności budzą aranżacje hitów BAJMU i przezabawne kreacje aktorskie, nadające im nowe, często zaskakujące znaczenie. W teatrze wszystko jest możliwe, nawet najbardziej niepozorny emerytowany policjant, zakonnica czy właściciel bistra z kebabem mogą „być jak Beata”. Zapraszamy zwyczajne dziewczyny, estradowe bestie i skromnych wrażliwców, wszystkich – zadowolimy nawet najbardziej wymagających. Jeśli jesteś sobą i spełniasz marzenia, to możesz wszystko – także „być jak Beata”! Przyjdź i się przekonaj. (Duża Scena, 135 min)

Link do wydarzenia: TUTAJ


 
Link do strony głównej Teatru Współczesnego: TUTAJ
Zdjęcie slider: Włodzimierz Piątek
Zdjęcie główne: Waldemar Paradowski
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargard. Obchody 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. FOTORELACJA