Dzisiaj jest: 3.7.2020, imieniny: Anatola, Jacka, Mirosławy

Rafał Trzaskowski odwiedził Pomorze Zachodnie. Przystanek Stargard

Dodano: miesiąc temu Autor:
Redakcja poleca!

Rafał Trzaskowski, Prezydent Warszawy i kandydat na Prezydenta Polski w sobotę i niedzielę odwiedził Pomorze Zachodnie.

Rafał Trzaskowski odwiedził Pomorze Zachodnie. Przystanek Stargard

W niedzielne popołudnie pojawił się w Stargardzie.

Sobota i niedziela były pracowitymi dniami dla Prezydenta Warszawy i kandydata Koalicji Obywatelskiej na Prezydenta Polski Rafała Trzaskowskiego. Polityk odwiedził Pomorze Zachodnie, gościł m.in. w Koszalinie, Darłowie, Kołobrzegu i Szczecinie. W niedzielę pojawił się również w Stargardzie. Celem wizyty Rafała Trzaskowskiego w naszym mieście było spotkanie z Prezydentem Rafałem Zającem, którego polityk podziwia za poparcie, którym cieszy się on w mieście. Samorządowcy rozmawiali o problemach, które po epidemii mają wszystkie samorządy, czyli jak sobie radzić z zapewnieniem bezpieczeństwa, zdrowia obywatelom, gdy nie ma jasnych wytycznych rządu w czasie epidemii.

O godz. 15 Rafał Trzaskowski spotkał się z mieszkańcami na Rynku Staromiejskim. - Bardzo Państwu dziękuję, że jesteście tutaj Państwo spontanicznie z nami. Bardzo się cieszę, że jestem w Stargardzie. Miałem okazję wcześniej być tutaj dwa razy i podziwiać przede wszystkim Kolegiatę, podziwiać pozytywnego ducha, który był tutaj zawsze- mówił Rafał Trzaskowski na Rynku. - Przed chwilą spotkałem się z Waszym Prezydentem, też fantastyczny pozytywny człowiek. Jeździmy po całym kraju, dzisiaj byliśmy na Pomorzu Zachodnim, aby porozmawiać o problemach, które dzisiaj w epidemii tak mnóstwo ludzi ma, bo świat stanął na głowie. Nie dość, że chcemy być blisko ludzi, to jeszcze będziemy proponowali bardzo konkretne rozwiązania, bo to jest w tej chwili najważniejsze. Dziękuję Państwu, dajecie tę energię, która jest piekielnie potrzebna do tego, żeby zwiększyć naszą determinację- zwrócił się do przybyłych sympatyków Prezydent Warszawy.  - Dziękuję Państwu, naprawdę nie spodziewałem się tak fantastycznego przyjęcia. Ta energia i mobilizacja jest nam strasznie potrzebna. Chciałem podziękować wszystkim samorządowcom, którzy są z nami, Panu Marszałkowi Województwa, Panu Prezydentowi i lokalnym mediom. Bardzo tęsknimy za takimi spotkaniami- dodał Rafał Trzaskowski.

Rafał Trzaskowski jest polskim politykiem, doktorem nauk politycznych i wykładowcą specjalizującym się w tematyce europejskiej. Pełnił funkcję ministra administracji i cyfryzacji w rządzie Premiera Donalda Tuska. Był posłem do Parlamentu Europejskiego VII kadencji, sekretarzem stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, posłem na Sejm VIII kadencji. Od 2018 r. jest Prezydentem Warszawy. Zna język angielski, francuski, hiszpański, rosyjski i włoski. Jego pasją są jazz i książki. Jest mężem Małgorzaty oraz ojcem Oli i Stasia.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna. GALERIA