Dzisiaj jest: 26.5.2020, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

W Starostwie bez obsługi bezpośredniej. Dokumenty można jednak przekazać w specjalnym punkcie podawczym.

Dodano: 2 miesiące temu

Szczególna sytuacja w jakiej funkcjonują urzędy oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej,

W Starostwie bez obsługi bezpośredniej. Dokumenty można jednak przekazać w specjalnym punkcie podawczym.

podyktowana względami bezpieczeństwa sanitarnego i ogłoszonym stanem epidemii, wymusiła zmianę organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Stargardzie. Od poniedziałku 23 marca Starostwo bezpośrednio nie obsługuje mieszkańców. Nie oznacza to jednak, że  urząd całkowicie zamknięto dla interesantów. W specjalnie zaaranżowanym punkcie podawczym można pozostawić dokumenty w prowadzonych sprawach. Pracownicy Starostwa zachęcają,  by wcześniej telefonicznie ustalić termin dostarczenia dokumentów i  kontaktu z urzędnikami.

Mimo obowiązującego stanu epidemii, Starostwo Powiatowe realizuje wszystkie zadania i usługi na rzecz mieszkańców. Korzysta przy tym z dostępnych i łatwych w obsłudze narzędzi elektronicznego kontaktu. Zapewniają one obieg spraw i dokumentów, bez konieczności bezpośrednich wizyt w urzędzie.
 

Przypominamy, że wnioski oraz podania do urzędu można:

  1. Wysyłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Stargardzie, ul. Skarbowa 1, 73-110 Stargard.

  2. Złożyć za pośrednictwem internetowej platformy e-PUAP.

  3. Składać w specjalnym punkcie podawczym,

a w przypadku spraw geodezji, kartografii i katastru - przy wejściu do wydziału- Stargard, Rynek Staromiejski 5.

W budynku Starostwa utworzony został specjalny punkt podawczy, przydatny w pozostałych sprawach. Dostępny jest przy wejściu od strony ul. Skarbowej, w pobliżu Zespołu Szkół Nr 1. Można tu składać dokumenty od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy urzędu (8.00.- 16.00.). Wnioski i podania (ze szczególnym uwzględnieniem danych kontaktowych: numeru telefonu oraz adresu poczty elektronicznej) należy składać w zaklejonych kopertach. Prosimy również, aby na kopercie „hasłowo” opisać rodzaj sprawy lub nazwę biura/wydziału, do którego kierowany jest wniosek.
 

Przypominamy także ważne numery telefonów:

Kancelaria Ogólna 091 48 04 800 lub 091 48 04 804 (kontakt do wszystkich biur i wydziałów urzędu przy ul. Skarbowej 1) Wydział Geodezji Kartografii i Katastru 091 834 97 71. Dostępny  jest także kontakt pod adresem mailowym:

http://starostwo@powiatstargardzki.pl

Źródło: Powiat Stargardzki
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Kolegiata. Photos by Jan Rybaczuk