Dzisiaj jest: 29.2.2020, imieniny: Lecha, Lutomira

Premiery filmowe w Heliosie – 17.01

Dodano: miesiąc temu Autor:

Co nowego w ten weekend w kinach?

Premiery filmowe w Heliosie – 17.01
Materiał sponsorowany

Wczoraj poznaliśmy nominacje do Oscarów 2020. Jest to wielkie wydarzenie nie tylko dla branży filmowej, ale również kinomaniaków. Część z nominowanych filmów nie mieliśmy okazji jeszcze obejrzeć. Nic do stracenia, ponieważ jeden z nich trafia właśnie na wielki ekran w Heliosie.

1. DOKTOR DOLLITLE
Gatunek: Komedia, przygodowy

Historia słynnego lekarza weterynarii, którego zna każde młode pokolenie. W głównej roli Robert Downey Jr. Od 7 lat bohater wiedzie pustelnicze życie wśród gromady uwielbianych zwierząt. Pewnego dnia okazuje się, że brytyjska królowa zapada na tajemniczą chorobę i tylko ekscentryczny naukowiec jest w stanie znaleźć dla niej lekarstwo. Wraz z ferajną zwierzęcych przyjaciół oraz ucznia wyrusza w podróż na tajemniczą wyspę. Wyprawa zapoczątkuje serię niecodziennych wydarzeń.

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/17791/Doktor-Dolittle

2. GORĄCY TEMAT
Gatunek: Dramat, biograficzny

Film, którego prawdziwa historia zapoczątkowała ruch #MeToo, a Charlize Theron otrzymała nominację do tegorocznego Oscara za najlepszą aktorkę pierwszoplanową. Podstawą do napisania scenariusza jest książka Megyn Kelly – jednej z dziennikarek popularnej w USA stacji The Fox News. Kariera, sława i pieniądze to chleb powszedni wszystkich bohaterek. Aby jednak utrzymać się na stanowisku, pracownice muszą zadowalać swojego despotycznego szefa Rogera Ailesa. W końcu postanawiają przerwać trwający tam koszmar. W rolach głównych również Nicole Kidman oraz Margot Robbie.

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/17520/Goracy-temat

3. PSY 3. W IMIĘ ZASAD
Gatunek: Sensacja

Władysław Pasikowski powraca na wielki ekran wraz z Franzem Maurerem (Bogusław Linda) oraz "Nowym" (Cezary Pazura). Po 25 latach odsiadki Franz wychodzi na wolność do nowej Polski. Kraju, w którym na pierwszy rzut oka zmieniło się wszystko. Czy aby na pewno? Spotkanie po latach z „Nowym” przyniesie obu bohaterom kolejne przeciwności losu, którym wspólnymi siłami będą musieli się przeciwstawić. W filmie zobaczymy także: Marcina Dorocińskiego, Jana Frycza, Mirosława Bakę, Artura Żmijewskiego oraz Sebastiana Fabijańskiego.

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/17451/Psy-3--W-imie-zasad

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Kolędy w Cerkwi Greckokatolickiej nad Iną. GALERIA