Dzisiaj jest: 24.8.2019, imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny

Nowości X muzy w Heliosie. [15.02].

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

W najbliższy piątek 15 lutego kino Helios przygotowało dla kinomaniaków cztery nowości.

Nowości X muzy w Heliosie. [15.02].
Materiał sponsorowany
 
Propozycje powinny trafić w gusta zarówno sympatyków kina familijnego, jak i mrożącego krew w żyłach kina grozy.
Premiery, które dzisiaj prezentujemy będzie można zobaczyć w dwóch szczecińskich obiektach kina Helios, czyli Outlet Park Szczecin oraz w C.H. Kupiec. Przedsmak ekranowych emocji mogą stanowić dołączone poniżej zwiastuny.
  1. ALITA: BATTLE ANGEL
Gatunek: Science-fiction

Dzieło w reżyserii, znanego miłośnikom wielkiego ekranu, Roberta Rodrigueza. Tytułowa bohaterka – cyborg o imieniu Alita, budzi się w tajemniczych okolicznościach w Mieście Złomu. Tuż po przebudzeniu okazuje się, że nie pamięta swojego dotychczasowego życia. Z pomocą przychodzi jej doktor Dyson Ido, który postanawia dać jej dach nad głową. Z czasem po zaklimatyzowaniu się do nowych warunków Alita poznaje nowego przyjaciela Hugo, a wraz z nim odkrywa tajemnicę swojego poprzedniego życia. Tym samym uświadamia sobie, że jest w posiadaniu tajemniczych mocy, które niebawem przyjdzie jej wykorzystać. W głównych rolach aktorski duet:
Rosa Salazar oraz Christoph Waltz.

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/14256/Alita%3A-Battle-Angel

 
  1. JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 3
Gatunek: Animacja, familijny

Czkawka, Szczerbatek oraz Nocna Furia powracają wraz ze swoimi nowymi przygodami. Po czterech latach przerwy miłośnicy serii ponownie zawitają na wyspę Berg, która zamieszkują legendarne gady. Życie mieszkańców wyspy płynie w sposób spokojny i bez żadnych zakłóceń, aż do momentu gdy Szczerbatek natrafia na ślad prowadzący do tajemniczego stwora. Zgłębianie tej tajemnicy przynosi ze sobą widmo kolejnej wojny, którą za wszelką cenę Czkawka stara się uniknąć. Zapowiada się równie wciągająca historia, jak w poprzednich częściach. Zgodnie z informacjami płynącymi od producentów animacji jest to finałowa część całej serii. Z tego też względu fani smoków nie mogą jej przegapić.

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/14165/Jak-wytresowac-smoka-3

 
  1. PRODIGY. OPĘTANY
Gatunek: Horror

Miles ma 8 lat i na pierwszy rzut oka niczym się nie wyróżnia na tle swoich rówieśników. Z czasem jednak jego matka Sarah zaczyna podejrzewać, że w zachowaniu chłopca zaczynają pojawiać się niepokojące symptomy. Zauważa, że pojawiają się u niego nadprzyrodzone zdolności, które mogą stanowić zagrożenie dla całej rodziny. Kobieta postanawia odkryć tajemnicę opętania syna i ocalić go od złych mocy. W rolę opętanego chłopca wcielił się Jackson Robert Scott. Na ekranie towarzyszą mu: Taylor Schilling oraz Colm Feore. Film został wyreżyserowany przez Nicholasa McCarthy’ego, którego znawcy horrorów powinni kojarzyć w takich dzieł, jak: „Holidays”, „Home” oraz „Pakt”.

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/14165/Jak-wytresowac-smoka-3

 
  1. ZAKON ŚWIĘTEJ AGATY
Gatunek: Horror

Horror w klimacie sakralnym, którego jednym z twórców jest Darren Lynn Bousman (reżyser „Piły” cz. II – IV). Akcja filmu rozgrywa się w klasztorze umieszonym na prowincjach stanu Georgia. Mary (w tej roli Sabrina Kern) oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka. Celem znalezienia bezpiecznego miejsca, gdzie może doczekać do terminu porodu, trafia do klasztoru. Mieszkające tam zakonnice, na czele z matką przełożoną, przyjmują do siebie kobietę, zastrzegając jednocześnie, że musi bezwzględnie przestrzegać reguł obowiązujących w tym miejscu. Początkowo Mary widzi w zakonie idealne miejsce dla niej i przyszłego dziecka. Z czasem jednak okazuje się, że mieszkanki zakonu kryją pewne tajemnice, które mogą stanowić zagrożenie dla nowej podopiecznej. Mary staje przed konicznością ochrony zarówno siebie jak i dziecka.

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/14321/Zakon-Swietej-Agaty

Dodatkowo wielbicielom maratonów filmowych przypominamy o dwóch maratonach walentynkowych, które będą miały miejsce również 15 lutego. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule https://e-stargard.pl/wiadomosci/pokaz/16850,maraton-walentynkowy-w-heliosie-konkurs.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA